Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki elsőre...

Van itt olyan aki elsőre babás lett? Nagyon jó volna pár biztató szó, mert túl sok a szomorú gondolat.1 év, meg fél év?

Figyelt kérdés
Nekünk ez az első próbálkozós. 16.-ára nem várom :) :o))
2014. okt. 2. 15:28
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon nehéz... főleg, hogy most volt a félidőn és mindig "NA MOST"-tal állok neki! :)) Figyelgetem magam, de nem hőmérőzök. Ti spontánabbak vagytok? :))
2014. okt. 3. 08:40
 22/32 A kérdező kommentje:
*volt a félidőM :)
2014. okt. 3. 08:41
 23/32 anonim ***** válasza:
Hat en is figyelgetem a jeleket. De igazabol vegig probaljuk 2-3 naponta szeretni egymast:) De ezen ugy nem gorcsolok inkabb csak varom izgatotan a 16 ot h tesztelhessek es perszene jojjon a miki:) Nem homerozok nincs semmi extra csak talan annyi hogy jobban figyelem h sikeruljon este egyutt lenni ne maradjon ki nagyon 2 napnal tobb :)
2014. okt. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Mi amióta elhatároztuk,hogy jöhet, minden nap ágyba bújunk :-)) Remélem meglesz az eredménye! :-) még mindig 2hét! :-)) mikor jelentkeznek a legkorábbi tünetek? Egyáltalán meg lehet különböztetni a menses tüneteitől?
2014. okt. 3. 16:19
 25/32 anonim ***** válasza:
Elvileg az nem tul jo ha mindennap egyutt vagytok :) De pasz csak itt olvastam tobbszor. Tunetek nallam az elsonel csak 6-7 hetesen kezdtek jonni. De ezer fele dolog lehet tunet. a legjobb ha kivarod a menzesz napjat es tesztelsz addig akarmit is erzel mind betudhato akar "terhes" tunetnek is ugyhogy szerintem az nem mervado meg sajnos sokat be is tudsz beszelni magadnak mert mindenben azt akarod latni.
2014. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Szia! Mi is ebben a honapban probalkozunk eloszor es en 17-re nem varom! Lassan telnek a napok!
2014. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Ne is mondd! Szörnyű ezt kivárni! :-( Megy a drukk! :-) Majd írd meg te is mi lett! :-)
2014. okt. 7. 10:40
 28/32 anonim válasza:
Szia! En vagyok az utolso, aki mostanara nem varta...en ma elkezdtem pecsetelni...ebbol holnapra mensi lesz...:-( Te veled mi van? Teszteltel? Tunetek?
2014. okt. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Szia! Igen! Eddig két pozi teszt! :-) :-) a mellem fáj nagyon, a szaglásom kiélesedett,meg hamar fáradok.:-)


A pecsételés még nem gáz! Vagy már megjött? :-(

2014. okt. 16. 05:38
 30/32 anonim ***** válasza:
2pozi teszt? Tyűűű, gratulálok! :) (Első válaszadó voltam :)
2014. okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!