Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom amit szeretnék az nem...

Tudom amit szeretnék az nem szép dolog, és nem is jó, stb. Nem kell leírni. Meg, hogy így nem jó a gyereknek, meg úgy, tudom. Inkább az érdekel, hogy valaki érzett-e már így mint én, és mi lett a vége a dolognak?

Figyelt kérdés
Férjemmel nem vagyunk valami túl jóban, kiszerettem belőle. Ő még szeret engem, de Ő is úgy van vele, hogy nem kellene két gyerek akkor már nem lennénk valszeg együtt. Semmi extra nincs, csak hát nem olyan mint régen volt a kapcsolatunk. Mindegy mik a gondok, most nem ez a lényeg. Hanem, hogy nem akarunk elválni a gyerekek miatt. Ebben mindketten biztosak vagyunk. Ő is imádja őket én is. Nagyon Apásak és Anyásak a gyerekek. Mindkettőnkhöz nagyon ragaszkodnak. Férjemmel beszéltünk róla, hogy legyen harmadik. Én nagyon szeretném, végül is Ő is. Viszont én tudom, hogy kb csak azért akarom a gyereket, mert gyereket szeretnék, nem azért mert a férjemet annyira szeretem. Tudom, hogy soha nem fogunk elválni, erről beszéltünk többször is, de Ő nem tudná a gyereket elhagyni. Nekem is ők a fontosak, mindennél. Elvagyunk annyira, hogy ez megoldható legyen. De akkor is ott van a nagyon erős érzés bennem, hogy én nagyon szeretnék még egy babát. Valaki volt már így, hogy tudta a kapcsolata nem a legjobb, de akart babát és lett is? Nem kell kioktatás tudom, hogy nem a legideálisabb dolog, de én nem tudok erről lemondani, annak ellenére, hogy van már két gyerekem, nekem mindig is 3 gyerek volt az álmom. Ha férjem el is hagy fel tudom nevelni őket, ezen is gondolkodtam, mind anyagilag mind érzelmileg vagyok azon a szinten, szüleim is segítenek, ha kell a gyerekekkel most is és később is segítenének. Munkám is olyan, hogy megoldható bármi.
2014. okt. 3. 10:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt inkább az a szomorú, hogy a gyerekek egy rossz házasságban nőnek fel, és ezt tanulják meg helyesnek. Így az ő házasságaik is mind rosszak lesznek, hisz nem azt látják, hogy boldog és egymást szerető szüleik vannak.
2014. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Az önzőség netovábbja. Megszülni egy gyereket, csak mert neked ez az álmod, egy rossz kapcslatba, ahol az apának se kell igazán, csak nem érdekli az egész, szóval rád hagyja. Van két gyereketek, akiknek a szülei nem boldogok, így ők sem lesznek azok, csak még lehet, h túl kicsik ahhoz, h ezt felfogják és megfogalmazzák. most még csak érzik, h valami nem oké. A mi szüleink sem voltak boldogok együtt és ez kihatott a gyerekkorunkra, szörnyű volt, alig vártuk, h felnőjünk.

...és ebbe a áldatlan kapcsolatban te képes vagy egy harmadikat szülni, aki szintén nem lesz boldog, aki szintén cska a rossz példát látja, hogy hogyan nem szabad együtt élnie két embernek. Csak mert neked gyerek kell. Te mindenkin áttaposol, téged senki boldogsága nem érdekel, csak a tied. A szüleid persze, segítenek, de biztos nem úgy gondolták, h 3 gyerekkel a nyakukba varrod magad öreg napjaikra.

2014. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%

miért vagy abban biztos, hogy a munkád mindig meg lesz?

Ha nem a legjobb a kapcsolatotok, akkor minek akarsz még egy gyereket? Ez nagyon felelőtlen gondolkozásra vall.

Az, hogy nem olyan már a házasságotok, mint amikor összekerültetek, természetes. Inkább menjetek el párterápiára, és ha minden OK, akkor szülj még egy gyereket.

2014. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Nahát első...majdnem uazt írtuk le.
2014. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Nem hogy gyereket nem szülnék egy halott kapcsolatba de csak a gyerekek miatt sem maradnék együtt vele.

Gondolj màr bele nem hülyék a gyerekek érzik hogy valami nem ok.

Szerinted ez jó nekik?

De persze ez csak az én véleményem a döntés a tied, csak gondold végig hosszú tàvon ,amire készülsz az nem logikus és a gyerekeknek sem igazàn jó

2014. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Családomban két házaspár is úgy gondolkodott, mint Te. Az első gyerek után megromlott a házasságuk, de még elvoltak, úgy vállalták be a másodikat. Mindkét házasság nagyon csúnya válással végződött, amit legjobban a gyerekek sínylettek meg. Mert a "még elvagyunk"-ból lassan "nehezen bírom elviselni" lett, abból pedig "ki nem állhatom". Még egy erős kapcsolatot is gyakran megvisel egy új gyerekkel járó stressz, na meg a kialvatlanság, alkalmazkodás, de egy már amúgy sem tökéletes kapcsolatot teljesen tönkretehet.
2014. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Hogy az istenben tud két ember úgy szexelni, hogy nem is szeretik egymást?
2014. okt. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit egoista vagy. Marhára nem a gyerekek érdekét nézed, csak a magadet. A mar meglevő gyerekeidet hazugságban, hazugságra es csalásra neveled. Kettőt is eleg tönkretenni, erre mar nagyon nem kellene egy harmadikat is
2014. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Sose értettem az ilyen a szülőket, akik csak a gyerekek miatt maradtak együtt. Már bocsi, hogy ezt írom! de én nem lennék képes rá. Nem is voltam. Viszont beletévedtem egy olyan kapcsolatba, amibe nem kellett volna, persze akkor ezt nem fogtam még fel.... foglalt pasival kezdtem....

amiben köze van ennek a Te helyzetedhez az, hogy ő is egy olyan családban nőtt fel, ahol a szülei csak a gyerekek miatt voltak együtt.... és a "drága" ugyanazt a mintát követte. Maradt a nem túl jól működő kapcsolatában csak a közös gyerek miatt....

szerinted a gyerekek nem veszik észre majd, hogy valami nincs rendben??? Ők az elsők, akik megérzik... és ez nyomot hagy az életükben!

gondolj erre, mielőtt belevágnál, vagy az együtt maradás mellett döntenél! a párterápiával kapcsolatban nincs tapasztalatom :O

remélem sikerül jól döntened!

2014. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Igazából kellene tudni mik azok a gondok,mennyire is nagy az a gond.Mert ha csak annyi,hogy úgymond mint a jó testvérek éltek egymás mellett akkor működhet a dolog,de ha komolyabb problémák vannak akkor nem biztos,ahogy az sem,hogy még le éltek 40 évet úgy egymás mellett,hogy az egyikőtök nem szeret bele másba és nem akar borítani mindent.
2014. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!