Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 27. napján tesztelt...

A ciklusom 27. napján teszteltem szép pozitívat, azóta már 6. - szor teszteltem. Alig tudom elhinni. Még 2 hét a vizsgálatig, ti hogy bírtátok ezt a várakozási időt?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz. Nagyon örülünk, de annyi rosszat olvastam , már hogy, félek és alig bírom kivárni azt a 2 hetet, h lássam az uh-n hogy minden rendben van vele. Ti hogy kezeltétek , kezelitek ezt a várakozással járó izgalmat?

2014. okt. 3. 16:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is dolgozom, fizikai munka, egy öregek otthonában a mosodában. Szoval attol is félek h mit lehet meg mit nem csinalni, mert ugye mi emelgetjük ott a mosast. Melyik részen vagytok? Mi Hamburgban. Ugy tudom itt rögtön nögyogyaszhoz kell menni, és késöbb is csak hozza kell járni. Itt nincs védönö meg ilyenek. Milyen teszteket csináltál? Itt azért elég drágák nem?
2014. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lenne egy off kérdésem :) Mióta próbálkoztatok a babával? Nekünk a 2. hónap, de nem jött össze :(
2014. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Nekünk ez volt az első probálkozós hónapunk ès sikerült. Nagyon örülünk ès remèlem minden rendben lesz. Utolsó előtti - mi Deggendorfban lakunk( bayern vidèk) Èn is fizikai melót vègzek, egy textilgyárban dolgozom ès ott is elèg sokat kell emelgetni. Èn most beszèltem egy dokival ès kedden elmegyek hozzá, biztos ami biztos. Ès te hány èves vagy? Règóta próbálkoztatok? Az èn nevem Mariann
2014. okt. 4. 15:29
 14/14 A kérdező kommentje:
Ja ès facelle , clearblue teszteket csináltam.Ès te? Ja elèg drágák. Már olyat is csináltam ami kimutatja mennyi idős ès 2-3 hetes a kis drágám. :) Mariann
2014. okt. 4. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!