Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
Barátom ujja ondós lett, majd megtörölte és felnyúlt nekem, kb. augusztus végén. Szeptemberben normálisan megjött, most megint, állaga ugyanolyan, mint lenni szokott, de kevesebb. Hétfőn és szerdán negatív tesztjeim voltak, de nagyon félek. Kicsit fáradtabb vagyok a szokásosnál, néha hányingerem van. Lehetek szerintetek terhes, vagy csak bebeszélem magamnak? Segítsetek, légyszi!

2014. okt. 10. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan erre mégis milyen válaszokat vársz?

Inkább nem mondok semmit, nem akarom a kis lelked megbántani...

2014. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet.
2014. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hétfőn és szerdán megcsináltam, én mindkettőt negatívnak láttam. Most pont megvan, de már a második napon nagyon kevés a vér. Egyébként elnézést a kérdésért, de biztos túltájékozódtam, olvastam olyanokról, akik menstruáltak terhesség alatt. A kis lelkemet pedig nem bántod meg, de elmondanám, hogy hipochonder vagyok (ami egy BETEGSÉG), minden betegséget beképzelek magamnak és most ezt is... Bocsánatot kérek.
2014. okt. 10. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mind a két teszt negatív lett, akkor nyugi, majd menzesz után csinálj mégegyet.
2014. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azèrt ennyire egyszerüen nem hiszem, hogy bàrkit is teherbe lehetne ejteni! :) Ha meg meg is jött ès a teszt is - lett, akkor biztos nem vagy terhes! De legközelebb ne nyulkàljon fel sehova ha nem mosott kezet, nem csak a sperma miatt hanem bàrmi baktèriumot is elkaphatsz...Vagy mit tudom èn, nem higènikus.
2014. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!