Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most mi is van?

Akkor most mi is van?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam az orvosnál,és kicsit megijedtem. 55x20x36 mm es uterus,endometrium 7 mm. Graviditas nem látható. Azelőtt 2 hónappal jártam ott,és akkor még csak 50x21x38 mm es uterus,endometrium 4 mm. Most csak attól félek hogy lehetek terhes?

2014. okt. 11. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvos nem mondta? Miért mentél hozzá?
2014. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért mentem az orvoshoz,mert nem jött meg. De azelőtt is pont ez miatt mentem mindig,mert nem jött meg,de akkor nem volt ilyen soha hogy nem látja hogy terhes vagyok-e. Legutóbb hüvelykúppot kaptam gyulladásra,de most már nincs semmi baj ott lent. Most elküldött vérvételre,majd pénteken megyek vissza. Azért irtam,hátha tud valaki tapasztalatot nyujtani,mivel nem mondott semmit,csak h vérvétel.
2014. okt. 11. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
A 7mm nagyon kevés,ha terhes lennel ez 10felett lenne!
2014. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Graviditas nem látható, tehát nem vagy terhes!
2014. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom szepen :)
2014. okt. 14. 13:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!