Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Rajnai László magánrendelő...

Dr. Rajnai László magánrendelőjéről szeretnék információkat?

Figyelt kérdés
Bármit szívesen olvasok, főleg meddőségi kivizsgálás érdekelne.
2014. okt. 11. 21:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Debrecenben :)
2014. okt. 11. 21:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én többször jártam nála és csak ajánlani tudom! Átjárhatósági vizsgálatot is csinál. Nagyon kedves és segítőkész. Babát szeretnétek? Esetleg van tipped miért nem jön össze? Esetleg PCOS/IR?
2014. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm szépen a válaszod!!:)

Már egyszer volt egy átjárhatóságim,utána szültem is,de most szerintem azért nem jön össze már több mint 1 éve, mert újra elzáródott a petevezetőm:(

Ott a magánrendelőben csinálja,vagy a Kenézyben?Nagyon drága?

4D-s UH-on voltam már,de a felesége csinálta, nagyon kedves hölgy!!:)

2014. okt. 15. 14:36
 4/8 anonim válasza:
Sziasztok! Engem az érdekelne a doktor úrral kapcsolatban, hogy terhesgondozást mennyiért csinálja? Ha van konkrét összeg erre :)
2016. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia! A kérdező vagyok, kiemeltem neked a kérdést! :)
2016. szept. 2. 17:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok, erre én is kíváncsi lennék az áraira :)
2016. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nem tudom, hogy sikerült e infót kapnotok de az árakról annyit tudok hogy nincs fix összeg annyit mond hogy amennyit gondolsz. Mint orvos nem tudom milyen mert még nem szültem nála kétszer voltam nála vizsgálaton akkor nagyon rendes és emberséges volt missed ab után jártam nála egy általános vizsgálatért.
2016. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nincs konkrét ár terhesgondozásnál sem :) Elmentem hozzá :) Szülést nem tudom, hogy lesz, mert annyit mondott, hogy szüleszt, de nem tudja megígérni, hogy be tud jönni akkor amikor szülök, de tud majd ajánlani orvost. Azt mondta majd visszatérünk erre a témára később, még korai :/ Én nagyon őt szeretném, remélem végül elvállal :)
2016. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!