Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik ma csináltam...

Mea25 kérdése:

6 napja késik ma csináltam tesztet negatív lett, korai lenne a teszt vagy más lehet a baj?

Figyelt kérdés
Majdnem mindennap kicsit görcsölgetek a derekam fájdogál,kicsit érzem a mellemet érzékenyebbnek, eddig ilyen sokat nem késett inkább hamarabb jött meg.

2014. okt. 12. 21:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én szerda hajnalba teszteltem negatívat aztán valamiért nem dobtam egyből ki este a kezembe akkat és láttam rajta egy egészen halvány 2. csikót de az időn túli volt nem bírtam ki holnap reggelig ma csináltam du. egy másikat és azon 3 percen belül megjelent a 2. csík igaz még az is halványabb de jól látható.ez nekem az 5. teszt és ez mutatta ki de azért várok még a nagy örömmel hétfőn reggel akarok még 1-t csinálni és utána hívni a dokit. Sajnálom a vetélést drukkolok nektek!!!
2014. okt. 17. 22:18
 12/14 anonim válasza:
Sikerült?:)
2014. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
engem is érdekelne, mesélj! :) nekünk időközben sikerült :) (10-es voltam)
2014. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen baba milyat késett csak 2 hét csuszásba vagyok a menszeszhez képest ezért mutata ki késöbb a tesztem,okt.6 kellet volna megjönnie de a teszt csak okt.18 mutatot halvány 2 csíkot előtte semmi. holnap leszek 14 hetes a picikém :)Grtaulálok a babásoknak!! kitartás a probálkozoknak!!!
2014. dec. 28. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!