Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy szedtétek a clostibegyt?

Hogy szedtétek a clostibegyt?

Figyelt kérdés
orvosom clostibegy tablettát írt fel azt mondta hogy menstruációm 1. napjától szedjem napi 1 szemet. Szedte még így valaki? 10 napig szedjem akkor? Volt valakinek negatív tapasztalata erről a gyógyszerről? (10 szem/doboz)

2014. okt. 14. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
első naptól öt napig 1 szemet kellett szednem, a 4. hónapban sikert hozott
2014. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor mostmár értem miért mondta azt hogy 2 hónap múlva menjek vissza ha addig nem sikerül...
2014. okt. 14. 14:34
 3/9 A kérdező kommentje:
hány hónapig szedted?!
2014. okt. 14. 14:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a menstruációm 5. napjától kellett szednem, napi 2X1 szemet 5 napon keresztül.


Két domináns tüszőm lett tőle. Ez ebben a hónapban volt, úgyhogy nekem eddig ennyi a tapasztalatom.


Kivizsgált előtte az orvos és a párodat vizsgálta?

2014. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nőgyógyász vizsgált, hormonlabor ok volt. UH-on se látott semmi elváltozást. Férjemet még nem vizsgálták ki.
2014. okt. 14. 16:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Es igy felirta clostyt?


Harcolj ki nala egy atjarhatosagit magadnak, a ferjedet pedig kuld el andrologiara.

2014. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oda még nem küld mert előbb ezzel próbálkozik nálam, egyébként főorvos csak tudja mit mond...
2014. okt. 14. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ciklus 3.-ik napjától napi 2x1 szemet kellett szednem 5 napon keresztül. Ez az első hónap, most várom sikerült-e. Szerintem 10 napig nem szokták szedni, sehol nem olvastam ilyenről. Kérdezz rá a dokinál, szerintem 5 napig kell csak.
2014. okt. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklus 2. napjától 2x1-et kellett szedni. A 6. hónap után sikerült.
2014. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!