Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta okozhat-e pozitív tesztet?

Ciszta okozhat-e pozitív tesztet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon ritka, rosszindulatú fajta igen, termelhet hcg-t, de mivel extrém ritka, ezért nem valószínű. Ha gyakori eset lenne, akkor nem ezzel mutatnák ki a terhességet, hisz pontatlan lenne a vizsgálat. Szóval nagy valószínűséggel nem ciszta okozza, ha pozi a teszted.
2014. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lett egy pozi tesztem délutáni vizeletből és egy negatív reggeli vizeletből.
2014. okt. 15. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg korai vetélés is lehet.
2014. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor véreznék, nem? Annak valahogy távoznia kellene, vagy rosszul gondolom?

Egyébként 10 napja késik, alhasi szúrkálás/görcsök, derékfájás, mellfájdalom, fáradtság, ritkán émelygés, puffadás, gyomorsav túltengés a tüneteim.

2014. okt. 15. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Ah, azt hittem ma kellene meg jönnie. Akkor orvos, minél előbb.m
2014. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 nap késés után ilyen információk mellett már a váróban ücsörögnék, nem a gyakorin kérdeznék fikciókat. Menj!
2014. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lehet a negatív teszt volt gyengébb.mármint lehet az 25-ös volt vagy50-es a pozi megmondjuk 10-es teszt.vagy nem tudom.

tedd fel a tesztek fotóját ide. megnézzük.

2014. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem igen, okozott ciszta 3 db pozitív tesztet. Boldogan mentem a nőgyógyászhoz,hogy 3 hete nem jött meg, pozitív tesztjeim vannak.Csinált hüvely Uh-t nem látott a megvastagodott nyálkahártyán kivül semmit. Egy hét mulva hívott vissza, amikor ujra csinált uh-t, ott már látta a 4 cm-es petefészekcisztát.Kaptam rá progreszteront, ami meghozta a mensim, utána vissza vissza kontroll, a ciszta sehol, a mensivel együtt eltávozott.
2014. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!