Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jól döntöttünk?

Reyka kérdése:

Szerintetek jól döntöttünk?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok a párom azaz már a vőlegényem 24 éves, 4 és fél éve vagyunk együtt. Egyetemre járok, azaz ebbe az évbe befejezek ilyen felsőfokú szakképzést (ami 3 éves volt), és utána megyek levelezősre (ami már diplomát is ad), viszont úgy döntöttünk, hogy belevágunk a babaprojektbe. A párom dolgozik, jól keres, én diákmunkán vagyok szóval nekem is van keresetem. Most vettünk házat (nem hitelre, hanem apukámtól kaptuk eljegyzési ajándékként). Autónk van. Az a kérdés, hogy jól döntöttünk? Ha nem akkor mi szól ellene ?


Ja azt elfelejtettem mondani, hogy apumnak cége van és ha befejeztem ezt a szakot oda tudok menni állandóra :)

Köszönöm előre a válaszokat.


2014. okt. 15. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb a sulit bekellene fejezni és utána belevágni. Pár évet dolgozni is jó lenne hogy értékelhető pénzt is kapj az államtól a gyerkőc után, de gondolom ha apud ilyen gazdag akkor az nem fontos. Mindenesetre a sulit jó lenne még előtte végigvinni mert gyerek mellett nagyon nem könnyű.
2014. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Figyelj, ez esetben igazából, ha ti jónak látjátok, miért ne? már ha az anyagi dolgok is rendben vannak, és ti is elérkezettnek látjátok az időt, szerintem nyugodtan vágjatok bele. A suli dolog pedig bőven kivitelezhető. Én úgy gondolom a leírtak alapján, hogy nincs akadály előttetek. Sokan örülnének, ha így meg lenne oldva minden dolguk, köztük én is. :) Nyugi ezt nem irigységből mondom, persze. Sok sikert kívánok!és Sok Boldogságot! Jó Egészséget! és Jó Babázást! :D üdv.
2014. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
első köszönöm a válaszod. !:) utolsó nagyon szépen köszönöm, de azt tudnod kell, hogy lehet hogy apukámnak jó anyagi körülménye van, NEM neki akarjuk a babát !:) remélem minél hamarabb össze jön.
2014. okt. 15. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha neked így jó, egészségedre. Nekem ennél több ambícióm van, nem szülnék bizonytalanra, a párom vagy velem marad vagy nem, a szüleim nyakára meg nem szülnék gyereket, diákmunkából egyedül meg nem igazán lehet gyereket eltartani. De ha te biztos vag abban, hogy elég erős a kapcsolatotok és együtt maradtok a baba születése után is, hát hajrá.
2014. okt. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha minden adott hozzá, a korotok is ideális, fiatal szülőnek a legjobb lenni, akkor vágjatok bele! Bár én úgy érzem mivel ezt a kérdést nekünk "idegeneknek" teszed fel, még talán picit bizonytalan vagy..az sem baj ha tényleg dolgozol egy picit és utána vágtok bele..mert tapasztalatból mondom h még most legyél emberek között..mert utána egy darabig a "négyfal" lesz a leggyakoribb környezeted!
2014. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kköszönöm a válaszotokat! Kedves utolsó előtti! Mint ahogy írtam, nem a apumnak szülök babát! Az lenne még a kérdésem hogy előtte célszerű valami vitamint szedni vagy ilyesmit?
2014. okt. 17. 08:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mindketten akarjátok, akkor vágjatok bele, ez igazából a ti dolgotok. Most ha mi azt mondjuk, hogy ne, akkor még vártok? Nem hiszem. Nektek kell dönteni. Folsavat szedhetsz előtte, mást egyenlőre felesleges.
2014. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké Köszi! Utána nézek a folsavnak! Köszönöm a válaszodat! :-)
2014. okt. 17. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!