Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-6 hetes terhes vagyok, és...

5-6 hetes terhes vagyok, és enyhe vérzésem van. Ilyen esetben tuti nincs remény?

Figyelt kérdés
okt 6-án pozitív lett a teszt, de egy cseppet akkor is barnáztam. okt 13-án voltam dokinál, de mondta, hogy még pici a terhesség és petezsákot lát csak. Kaptam utrot, de csak napi 2*1-et adott. El is múlt. De tény, hogy kicsináltam magam, mert napok óta sikerült kb nulla percet aludni. Két gyerekem van óránként keltek. Férjem is kivolt már, elege lett és nem kelt fel már hozzájuk. Én mentem mindig. Persze most megígérte, hogy segít, meg sajnálja, nem godnolta, hogy gond lehet. Ma volt, hogy elkezdetem vérezni, rohantam a dokihoz, mert semmi görcsöm nem volt. Nem értettem mi a fene van. Utrot rendesen szedtem, szóval passz. Azt hittem ennyi volt. De a doki most már szikhólyagot is látott és mondta, hogy fejlődik tovább a terhesség nem érti a vérzést, lehet kevés az utro. Most pihennem kell és nem dolgozhatok, főnököm ha megtudja kirúg, vagy tuti nem fizet ki majd. De mondjuk kirúgni talán nem is tud. Szóval kész vagyok. Tiszta stressz vagyok, hogy most mi lesz. Volt valaki aki szintén vérezgetett és utána minden oké volt? Most fekszem és nulla mozgás, ahogy a doki mondta. Hétfőn uh kontroll és doki akarja látni a leletet. Szerinte nem lesz gond, és meg kellene, hogy nyugodjak. Jó fejek a férfiak:)))Mégis hogy nyugodhatnék meg?:)) Kérlek, írjátok le a tapasztalatokat. Még az is az eszembe jutott, hogy lehet beteg lenne a baba és el akar menni és nem hagyjuk? vagy mi lehet? lehet ebből egészséges terhesség? nagyon félek. Köszönöm
2014. okt. 16. 16:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kb 5 hetesen elkezdtem barnázni gyengèn.Rohantam az ügyeletre,ügyeletes kicsit bunkó volt,táppénzt javasolt és fekvést ez volt egy csütörtöki napon.Azt mondta 1 hét mulva kontroll,akkor látjuk mi lesz.Mivel hétvégén már piros vér jött,gyenge/közepes menszesz erősségű így hétfőn megkerestem a dokimat,vérzéscsillapító és szigorú fekvés valamint magnézium minden mennyiségben.Hetente jártam ultrahangra,figyelték fejlődik e,a vérzés és barnázás felváltva volt,hol erősebben hol gyengébben,volt hogy elöntött a barna vér,amikor már azt hittem vége újra vérezni kezdtem.Közben haematómám is lett.Ekkor 31napig tartott a vérzés ,barnázás.

1 hónapig panaszmentes voltam,12 hetes ultrahangon is mindent rendben találtak így az orvos beleegyezésével megszűntettem a táppénzt és mentem volna vissza dolgozni,ekkor töltöttük a 13 hetet,de munka helyett hajnalban a kórházban kötöttem ki,mert arra keltem hogy éreztem folyik valami.Wc-n szembesültem vele hogy a pizsamám tiszta vér és csak folyt tovább,majd egy alvadt darab is távozott...Vérzéscsillapító ès magnézium infúziókat gyógyszereket kaptam,közben a kis magzatom minden ultrahangon ficánkolt.1 hétig véreztem,majd 1 hét panaszmentesség után 2 nap barnázás,majd pár nap rendszertelen fájások...3 hetet voltam kórházban.

Már tuti nem megyek dolgozni,végig táppénz...Ma vagyunk 19+5 naposak.Remélem mostmár nem lesz ilyen!


Kitartás neked!Van még remény!Ne adjátok fel!Nekem is van már egy 3 évesem de a férjemnek és a nagyszülőknek köszönhetően tudtam pihenni.

Minden orvos azt mondta nekem hogy a vérzés legjobb ellenszere a fekvés,ha ennek ellenére elmegy akkor nem lett volna egészséges.


Majd írj mi van veletek,akár priviben is!

2014. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Jaj, minden jót kívánok Nektek. Remélem nekem azért ennyire nem lesz durva a helyzetem. Feküdni ma nem annyira tudok folyamatosan.Otthonról dolgozom, és muszáj, sajnos ha nem lesz munkám, akkor nem igazán tudjuk a gyerekekkel mi lesz. Férjemmel együtt keresünk, úgy élünk meg. Ülök, mert a gép előtt dolgozom, de már nincs csak némi barnázásom, ha az utrot már éppen pótolni kell. Amúgy amikor éppen nagy dózisban van, akkor semmi, se vér se barnázás. Hétfőn megyek uh-ra. Kezd nagyon hányingerem lenni. Nem is tudtam aludni éjszaka annyira. Most persze kivárok és nem emelek, pihenek.
2014. okt. 17. 08:46
 13/18 anonim ***** válasza:

11-es vagyok

Az ülés sem a legjobb pozíció ilyen helyzetben.Esetleg nem tudsz fekve dolgozni laptop vagy notebook?

2014. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet, nyomtatnom is kell, és írni is tollal, nem tudok. Kell az asztal előttem, próbáltam. De most minden okés. Semmi barnázás semmi folt. Szerintem kevés volt az az utro amit adott a doki. Az második gyereknél is a minimum volt a 3*1. A doki meg csak 2*1-et mondott, gondoltam tudja Ő miért ennyire keveset ad. Most a magne B 6 is jót tesz gondolom. Jobban is érzem magam. Azért pihenek és figyelek. Köszönöm a sok jó tanácsot és támogatást!!!
2014. okt. 17. 13:49
 15/18 anonim ***** válasza:

Még egy jó tanács:

MagneB6 helyett Magnerot ;)

2014. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Kezdek kibukni, most megint barnázom..:(((( kezdem feladni. De elmegyek most egy normális dokihoz, mert ez sztk nem volt valami megbízható nekem. Remélem most mondanak már valamit, hogy lesz-e ebből valami, vagy mi a fene van. Most már azért 6. hét valaminak csak kellene történnie, ha van valami mégis.
2014. okt. 17. 18:37
 17/18 anonim ***** válasza:

11-es vagyok megint.


Ne add fel!A legjobb lenne,ha picit megnyugodnàl!Tudom nehéz,de muszáj.

Csak az orvosokat akik kezeltek azokat tudom ismételni:Feküdni,feküdni,feküdni!

Ez a legtöbb amit tehetsz!

Én utrot sem kaptam mégis itt van velem a kis mazsolám.Drukkolok!

2014. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. okt. 18. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!