Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki ma 5. dpo-n?...

Van valaki ma 5. dpo-n? Izgulhatnánk együtt!

Figyelt kérdés
Csak megbeszélni, ki mit érez :)
2014. okt. 18. 18:34
 71/106 A kérdező kommentje:
folyásom nekem sincs, pedig szokott lenni. Így reménykedem még. :)
2014. okt. 27. 10:07
 72/106 A kérdező kommentje:

[link]



Kicsit ugyan hiányos az eleje... de a pozi ovu teszttől folyamatosan mértem...

2014. okt. 27. 10:10
 73/106 A kérdező kommentje:
most előbb volr rózsaszín a papíron.. ennyi volt :*(((
2014. okt. 27. 11:25
 74/106 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, kérdező sajnálom, bár ez még lehet beágyazódásos vérzés is. Én még barnázom, kiderült, hogy az utrot csak két hétig kell szedni. Így valszeg azért nem indult be, mert folyamatosan pótoltam a progeszteront.
2014. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/106 anonim ***** válasza:
11. dpon vagyok, azt hiszem vasárnap helyett péntekre nem várom, mert mindig 2 nappal előbb jön, mit amit a naptáram ír (a peteérésem is mindig 2 nappal előbb van, szóval pont jó) :) A melleim még mindig fájnak, peteérés óta hol jobban, hol kevésbé. Pár napig éreztem szurkálást, ma reggeli együttlét után pedig olyan "mindjárt megjön" érzésem volt, amit ilyenkor pár nappal mensi előtt mindig érzek, ha szexi van :) :( Ez nem túl jó, mert valszeg meg fog jönni....Tegnap este elkapott egy hányinger szerű dolog, ami egész este tartott, vacsorázni sem tudtam. Ez lehet csak véletlen, vagy csak bebeszélem magamnak...hamarosan kiderül :) Viktória
2014. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/106 A kérdező kommentje:

2-es, a progi nem hagyja hogy megjöjjön, az biztos... dokiddal beszéltél?


Viktória, drukkolok tovább :)


Nekem még mindig rózsaszín a folyásom...

2014. okt. 27. 13:16
 77/106 A kérdező kommentje:
Egyébként pozi teszt esetén nekem is rögtön el kell kezdenem a progipótlást!
2014. okt. 27. 13:21
 78/106 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, igen, a dokimmal beszéltem. Én úgy értettem a vizsgálatnál, hogy addig kell szedni amíg meg nem jön. Úgyhogy sikerült két nappal tovább szednem. Meglátjuk most mikor lesz barnázásból mensi.
2014. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/106 anonim ***** válasza:

3-as


Csajok csajok csajok :-D nem birtam magammal :-D csinaltam egy tesztet es halvanyan ott a masodik csik :-D :-D


Kicsit hunyoritani kell hozza eloszor nem is vettem eszre csak parom haza szaladt es " na mutasd csak" fenynel nezte es azt mondja egyertemuen ott van kikaptam a kezebol es fenynel tenyleg ott van most mar remenykedem hogy reggel erosebb lesz :-D

Annyira boldog vagyok remelem nem csap be a teszt :-D


Kerdezo ne szomorkodj el nekem is leesett de hatha van remeny :)

2014. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/106 A kérdező kommentje:

huuu 3-mas dejóóóó!! Képet nem teszel fel? :)

Reménykedem-reménykedem... :)

2014. okt. 27. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!