Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet velem?...

Szerintetek mi lehet velem? Normális a vágyam a baba után?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, anyagi hátterünk is megvan egy babához, viszont túl fiatal vagyok hozzá, mégis minden nap eszembe jut, hogy bárcsak terhes lennék. Szeretnék egy babócát, lassan mindennél jobban, lehet hülyének hangzik, de arra is vágyom, hogy éjjel én vigasztaljam és ringassam el, akármilyen nehéz is. Párom még nem akar gyereket, ha becsúszna az se lenne gond. Idővel ő is szeretne. Mit tegyek? Üljek le szépen a fenekemre és ne áltassam magam vagy próbáljak beszélni a párommal esetleg én tegyek érte hogy teherbe essek? Normális ez?

2014. okt. 18. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mit jelent, hogy fiatal vagy? Amúgy normális igen, sokkal normálisabb agymenet, mintha bulikon és drogokon törnéd az agyad. Tenni csak úgy tegyél az ügy érdekében, ha a párod is tudja és áldását adja. Tudod ez két emberes dolog.
2014. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Elnézést, kort elfelejtettem írni.

18

2014. okt. 18. 22:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Együtt éltek? Anyagi hátterÜNK? Ez királyi többes? Te 18 évesen mivel tudsz hozzájárulni egy baba eltartásának a költségeihez? Tanulj, dolgozz, ismerjétek meg egymást rendesen, aztán majd jöhet a gyerek is.
2014. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Együtt élünk, tanulok még de van saját keresetem is, amivel hozzá tudok járulni. Fejben többször végig gondoltam a virrasztásokat, a betegsegeket a fogzást és a többit, hogy lehet csak "fellángolás". De egyre jobban vágyok erre is. Nem tudom normális vagy sem. Csillapodni fog ez a vágy?
2014. okt. 18. 23:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valamivel! Csak unatkozol!
2014. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves kapcsolatra még nagyon nem kellene gyereket vállalni, az nagyon kevés idő.
2014. okt. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor áldom az eget hogy nem vagyok férfi és nem tudnak átverni gyerekkel.

Képes lennél 18 évesen teherbe esni barátod kérése ellenére. Garantálom hogy 20 éves korod előtt egyedülálló anya lennél.

2014. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En 16eves korom ota igy ereztem.plane hogy akkor szuletett meg a legkisebb hugom.imadtam babazni vele.volt is akkor mar 2eves kapcsolatom.vegul 7ev utan szakitottunk.de tudtam h meg fiatal vagyok.igy most 26evesen lettem Anya.es pont fogzik a fiam....hat hidd el hogy te ezt nem akarod meg:-D

Eljetek,bulizzatok,nyaraljatok.elvezzetek egymast es az eletet.majd ha "lecsillapodtatok" es egyutt maradtok akkor vallaljatok babat.

2014. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az anyaság csodálatos és természetes, hogy vágysz rá. De azt gondolom még ez csak egy fellángolás. Várjatok még 5-6 évet, ha akkor is úgy gondolod akkor vágjatok bele. Egy baba nem olyan, hogy jaj kérem mégsem akarom, ha már megszületett,akkor örök felelősség...
2014. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 20-21 évesen jött ez az érzés.Párommal (35) megbeszéltük,hogy 1 évet legalább dolgozok,hogy kapjak GYED-et és utána ha még mindig szeretnénk babát akkor belevágunk.22 évesen lettem anya.Ennek már 4 éve és azóta van még egy lányunk.
2014. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!