Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása (Harmonet), mennyi idő múlva lehetséges a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Nem rendszeresen szedtem kesebb kihagyásokkal.Például tavaly augusztusban szedtem be egy havi adagot,utána 3 hónapig semmit,de védekeztünk.Utána viszont egy havi adagot szedtem ez volt novemberben.November végén elfogyott,dec.6.megjött,és decemberben már nem kezdtem el szedni a következő adagot.Azóta nem is szedem.Január elsején volt az "első" rendes menstruációm.Kb mikor számíthatok terhességre,a harmonet alacsony hormontartalmú fog.gátlónak számít.Befolyásolja esetleg ez a tény?Válaszukat előre is köszönöm.
2010. jan. 24. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, azt mondják, fogamzásgátló szer abbahagyása után ajánlot legalább 1-2 vérzést várni. Én több, mint 6 hónapot vártam, védekeztem mindig, aztán úgy döntöttünk, hogy most már jöhet a baba, és össze is jött elsőre. Azt mondják, fogamzásgátló szedése után gyorsan, könnyen teherbe lehet esni. Szerintem februárba, márciusba ha próbálkozol, elképzelhető, hogy összejön gyorsan.

Nagyon drukkolok.

Mivel nem folyamatosan szedted, így nem lehet túl sok a szervezetedben.

Egyet viszont ne felejts el: Mielőtt teherbe esnél, kezdj el vitamint szedni, érd el az ideális testsúlyodat, mozogj rendszeresen, és hamar összejön a baba. A vitamint mindenképpen szedd. Folsav a legfontosabb!

Sok sikert!

2010. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akar mar az elso honapban teherbe eshetsz! Ez alkat fuggo es persze a szerencsen is mulik! Egy egeszseges parnak minden honapban kb. 25 % eselyuk van a teherbeesesre...elvileg nalunk is minden rendben van, megse jon a baba tobb, mint egy eve..:-(
2010. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elvileg már az első hónapban teherbe eshetsz..sőt akár a fog. gátló szedése közben is, ha egy betegség, hasmenés, antibiotikum szedés közbejön vagy ha kimarad 1-2 tabletta.. én pl. antibiotikumot szedtem közben..17 hónapos lesz a kislányom :)
2010. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én Yadine-t szedtem, az is alacsony hormontartalmú. Doki azt mondta nem kell ezután várni. Én elkezdtem a folsavat, elméletileg minden rendben van nálunk, mégse vagyok még mindig babás. :(
2010. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat!Decemberben kezdtem el szedni a Femibion terhes vitamin,nőgyógyász ajánlotta.Nagyon bízom benne hogy hamar összejön:)

Ha elsején volt meg az első rendes menstruációm a gyógyszer abbahagyása óta,szerintetek lehetséges hogy a napokban ha csinálnánk becsúszna,nem tudom hogy lehet peteérésem.

2010. jan. 24. 18:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Anno ezt a kérdést én írtam ki, szerintem olvasd el, itt is sokféle válasz született...

Sok szerencsét és mielőbbi babásodást.

(Az előző válaszoló voltam)

2010. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Peteérést tökéletesen figyelheted ovu teszttel, érdemes megvenni. Ha beírod itt a teherbeesés témakörben a keresőbe hogy: ovu teszt, rengeteget megtudhatsz róla. Továbbá ajánlom a ciklus.hu-t, ha másnem azért hogy tárold a mensik és az együttlétek időpontját amiből sokat tanulhatsz.
2010. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt hol tudnám megnézni?
2010. jan. 24. 18:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt ezen az oldalon bal oldalt van 2 rublika. Az egyik: Teherbeesés témában kereső: itt a kockába beírod: ovu teszt - keress! Rengeteg kérdés-választ fel fog dobni. Így már okés? Boldogulsz?
2010. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen,köszi a válaszod!
2010. jan. 25. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!