Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe alhasi görcsölés menstru...

Enyhe alhasi görcsölés menstruáció előtt 1 héttel miért?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt 1 héttel miért van enyhe alhasi görcsölésem? a mensimet csak 27-ére nem várom! Talán beágyazódás kezdődhet vagy micsoda? Léci írjatok várom a válaszaitokat!!:)

2014. okt. 20. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet. Nekem inkább has szurka volt mint görcs.
2014. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát őő igen jobban mondva has szurka nekem is mint görcs..szóval ez nem a menstruációmat jelenti?
2014. okt. 20. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 27.-ére nem várom :D

Nekem is vannak enyhe "görcsölgetések" pár napja. Olyasmi mintha felfáztam volna, vagy egy enyhe izomláz...

Remélem, hogy baba lesz!

2014. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia!:) értem hát ez csodás most már ketten is izgulgatunk csak már én is olyan türelmetlen vagyok messze van még a hétfő! De kitartás reméljük sikerült mind kettőnknek!:)
2014. okt. 20. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!