Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen elvesztettem a...

Teljesen elvesztettem a fonalat ebben a honapban, tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

csatolom a gorbemet, ami kicsit zavaros, mert eltort a higanyos merom, igy a pirossal jelolt ertekek mar a digitalissal mert eredmenyek. nem tudom, mennyivel mutat tobbet/kevesebbet. a verfolt elso nap csak egy rozsaszin potty volt, masnap pedig rozsaszin folyas, de meg a barnatol is messze volt a szine. azota sarga folyasom van, neha sok, neha kevesebb (csak a tisztasagi beten latszik, h sarga. fehernemun, wc papiron feher)

a masodik tojasfeherje, amit jeloltem, az nem igazan folyas volt, mint a 11cn korul, hanem amikor nagywc voltam reggel, akkor egy nagy adagban kijott.

mensis erzesem nem igazan van, amire azt hiszem, h az, tobbnyire kiderul, h csak egy puki (bocsanat) feszitette a hasamat

szerintetek tenyleg kesik, vagy meg meg se kellett volna jonnie? vagy pe sem volt? a teszt, amit csinaltam ma,kiderult, h 50es. vettem egy masikat, az mar 10es erzekenysegu, de azt nem csinaltam meg.

segitsetek legyszi, mert mar szetrobbanok az idegtol, h nem tudom, megjon, nem jon, miert ...

elore is koszi a valaszokat

[link]


2010. jan. 25. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is kezdő vagyok, de nem lehet esetleg, hogy csak a 22. ciklus napodon volt PÉ-d? Onnan ment fel a hőd lépcsősen.
2010. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megint én. Megnéztem még 1-szer a görbédet és szerintem jól írtam, és pár napon belül meg fog jönni, vagy tesztelj még egyszer. Nem írtad, hogy hány napos szokott lenni a ciklusod?
2010. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

en is erre gondoltam, h akkor lehetett, de ahhoz kepest viszont mar meg kellett volna jonnie a 36cn-on, nem?

mi okozhatja a hosszu lutealis szakaszt, ha nem terhessegrol van szo?

az elozo ciklusban pontosan 14.dpon megjott, mint ahogy a nagykonyvben meg van irva...

2010. jan. 25. 18:57
 4/8 A kérdező kommentje:
az elozo 29 napos volt, az az elotti pedig 33. atlagosan 29-30 naposak, de a leghosszab ciklusom, ami eddig volt, az 38 napos volt.
2010. jan. 25. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Szerintem csinálj egy új tesztet, kiváncsi vagyok. Lehet 16 napos is a dpo-d, és akkor most fog megjönni. Vagy terhes vagy :) Drukkolok.

Magamnak is így drukkoltam, erre megjött két napja, nekem is a 21-22-en volt az ovu, és a 36-on jött meg. Sajna...

2010. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

en ugy tudtam, h csak a ciklus elso felenek hossza lehet valtozo. a lutealis mindig ugyanannyi. es nekem az elozo honapban 14 nap volt. az volt az elso homerozos honapom, meg is voltam elegedve, h milyen szep :

[link]

2010. jan. 25. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 28. cn-ra tenném a pét. Sajnos akkor nem nagyon voltatok együtt (vagy nem jelölted). Ebben az esetben a 12. dpo-n vagy és még 2 nap a tesztig (vagy a mensiig). De az is lehet, h csak a 32. cn-on volt az ovu, akkor viszont jókor voltatok együtt, de még várhatsz a teszttel február elsejéig. Majd lécci írd meg az eredményt! Szorítok!
2010. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat :)

a 28cn mar reg feszultek a melleim, tehat elvileg meg azelott kellett volna, h legyen, egyebkent akkor nem voltunk egyutt valoban, parom beteg volt, es be volt dugulva az orra, igy nem sok kedve volt :(

hat nem tudom, mindenesetre, most megjobban elbizonytalanodtam...elvileg a digitalis nehany tizeddel kevesebbet mutat a higanyosnal, ezert is pirossal jeloltem, csak a miheztartas vegett folytattam a merest, hatha kiderul valami, de ugy latszik nem :(

2010. jan. 26. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!