Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív ez a...

Pozitív vagy negatív ez a teszt? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 28. 20:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
18%

Lehet azert vagy ideges mert megsem orulsz a negativnak annyira?

Senki nem ugatott le csak nem ertik a kerdeset?!

2014. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Negatívnak látom

Off: szerintem a kérdés egyértelmű. És, ha akarja a kérdező, ha nem negatív. Azért mert remegne a kérdező a pozitívért nem fogok 2 csíkot látni. Vagy valakinek függ ettől a válasza?!

2014. okt. 29. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Miért kezditek ki az embert? Miből gondoljátok hogy szeretném a 2. vonalat bele látni.??? Ha olyan okosak vagytok, nem csak ítélkeztek meg gonoszkodtok, akkor írja már le valaki, vagy szerkessze be azt a mondat részt, amiből levontátok azt hogy pozitív tesztre vágyom?? Kíváncsi leszek. így én meg azt a következtetést vonom le, hogy épp ti szeretnétek pozitív tesztet magatoknak, azért telepedtetek rá a kérdésemre. De én nem vagyok a ti szinteteken.Ezen csak nevetni tudok... Mi ez?
2014. okt. 29. 07:47
 14/24 anonim ***** válasza:
51%

Aki feltölti ide a negatív tesztjét, azok jó része pozitívnak szeretné látni...pusztán ezért!

Az meg tényleg nem derült ki a kérdésből, hogy te melyiknek örülnél!

2014. okt. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem ertem, miert lenyeges, hogy minek orulne. Ez akkor is negativ, ha jo hir, ha nem. Nem ertem, miert kattogtok ezen.... egyszeru kerdes, egyszeru valasz.
2014. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Értem, így meg jogos hogy letámadtok ?? Mert általában azért teszik fel a teszteket? Ha valaki tesztet akar az oldalra feltölteni, és olvassa a kommenteket, remélem 2x is meg gondolja kirakja e, mert én tudom hogy többet nem teszem. 1x raktam ki, megszállottnak néztek :D szánalmas -. -
2014. okt. 29. 08:11
 17/24 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem bosszantó, hanem egyenesen szánalmas, hogy valaki a gyakorin éli ki a gonoszságát, kötekedési hajlamait. Menjetek vegyetek egy fürdőt és szálljatok magatokba!



Ez a teszt negatív, én így látom!

2014. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%
Kissé korlátolt pár válaszoló, de ne izgasson, nekik nehezebb az életük így. Szar lehet ilyen keserűnek lenni, tele ítéletekkel, ne vedd magadra!
2014. okt. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ide tévedt egy normális válaszoló :) negatív, köszi
2014. okt. 29. 08:24
 20/24 anonim ***** válasza:

Mindenki normalisan valaszolt szerintem te voltal aki ellensegesen reagalt!

Na mindegy akkor a valaszolok az ellensegesek! Jol van:)))

Nem akarok okoskodni de magadnak koszonheted, hogy egyesek igy reagaltak le a valaszaid!

Egyebkent nega a teszt ne aggodj!!

2014. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!