Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív ez a...

Pozitív vagy negatív ez a teszt? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 28. 20:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
22%
Kár, hogy elgurult a gyógyszered és ezért támadsz...lehet mégsem negatív az a teszt? ;-)
2014. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
'' Te ezzen mit látsz pozinak?'' Erre reagáltam elsőként, utána már a csíkot vadásztam állítólag. De ez ott is van feketén-fehéren. Most meg a gyógyszerem gurult el, én értettem félre, sőt érezzem magam rosszul? Negatív a teszt, semmi baj, de picit szálljatok már ti is magatokba. A nincsen kell vitázni veletek, holott mellébeszélés nélkül is felfogom hogy negatív.
2014. okt. 29. 08:57
 23/24 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! A 12- es vagyok. Az előttem válaszolótól kérdeztem, hogy pl. az ő válasza függ- e attól, hogy te mit szeretnél? Nem téged céloztalak, bocs, ha úgy tűnt. :)
2014. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
74%
Egyszeruen el vagyok kepedve! Tenyleg ennyire borzalmas az eletetek, hogy itt elitek ki a komplexusaitokat es ok nelkul szemetkedtek? Ettol most jobb nektek????? Lehet lepontozni megint, gondolom ez is nagy oromet okoz nektek, ugyhogy hajra! Kedves kerdezo, ne foglalkozz veluk, gondolhatod, az ilyenek mennyire jelentektelen emberek az eletben, az egyetlen oromuk, hgy itt trollkodnak.......
2014. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!