Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje kapszulát szedett...

Barátcserje kapszulát szedett valaki Sikerült a baba?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia jelen vok en szedtem a premenst ugyan az mint a baratcserje.de en csak 30 db-bol talan. A felet szedtem be es kesik a mensesem nemvart utan vok 3 napal es negativak a tesztek. sajnos.

Ketto lehetosegem van!vagy bekavart a. Ciklusomat premens?vagy pici a terheseg meg?


En bizom bene hogy baba legyen a dologban.ha nem akor soha tobbet nemszedem a premenst.

2014. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én szedtem, a rendszeres 28 napos ciklusomból 45 naposat csinált most meg összevissza vagyok..nekem nem vált be de olvastam róla jókat is!

Első válaszoló szorítok!!! ;))

2014. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy h szoritol. Remenykedem h nekem is nem meg nyujtotta a ciklusomat.


Kulonben olvasgstam. Utana es van akinek meg nyujtotta a ciklusat.de van olyan is akinek hosszu ciklusbol rovideb lett.

Nem mindenki egyforma.

Van akinek

2014. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is szedtem. Nekem hosszú ciklusaim voltak, azért kezdtem el szedni. Egy havi adagot szedtem be és utána nem jött meg, viszont pozitívat teszteltem. :)
2014. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25 napos ciklusomat megnyujtotta, koztes verzesemet megszuntette, es 1 honapra ra terhes is lettem.
2014. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok Mindenkinek:) Ciklus hányadik napjától érdemes szedni?
2014. nov. 2. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem pont a köztivérzéseimet szüntette meg. A ciklus 1. napjától szedtem 3 hónapig, orvos javaslatára de sajnos nem lettem terhes.(itt Németországban receptre írják ki)

Most a cickafark-palástfű kombót próbálom ki.

2014. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én ebben a ciklusban kezdtem el szedni a barátcserjét.

Nekem lassan 2 éve nem jön össze a baba , sok dokinál voltam , semmit nem segítettek bezzeg a pénzt vitték rendesen. Akinek sikerült barátcserjével annak mikor jöttek a terhességi tünetek? Még pozi teszt előtt vagy csak utána? És mik voltak azok? Mi volt a legelső tünet? Mell fájdalom mikor jelentkezett először? Nekem a hét végén nem kéne megjönnie. Nem érzek semmi különöset úgyhogy akkor biztos megjön most is. :( Ti napi hányat szedtetek?

2015. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kiss Katalin és minden nehezen babásodó sorstárs!!

Mi másfél évig sikertelenül próbálkoztunk. Januárba a nőgyógyászom kiírt lapariscópos vizsgálatra + átfúvásra. Asszisztáltam ilyen vizsgálathoz féltem tőle mint a tűztől. De úgyis minden mindegy alapon a december-január szezont végigbűnöztük (szauna, ital, szivar, vizipipa, buli, és visszatértem a keményebb edzéstervemhez...normális időben és pózba tán egyszer sem szeretkeztünk, volt hogy napi 3x volt hogy 4 napig semmi) január 6.ára nem vártam, akkor kellett volna időpontot egyeztetnem scópiára.... 5.én reggel pozitívat teszteltem..még most sem hiszem el...amikor már végigmentem minden elb.szott teán meg cseppen meg cserjén meg pózon meg gyertyaálláson akkor sikerül amikor tettem magasról az egész babaprojekt szarságra simán csak élveztem az életem...

Ebből csak azt szerettem volna kihozni hogy totál mindegy mit csinálunk mi nők a testünkkel az akkor is úgy fog működni ahogy akar.... 😝

2015. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!