Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Elmaradt menstruác...

Lehet baba? Elmaradt menstruáciò, de negatív teszt.

Figyelt kérdés

A párommal 6 hònapja próbálkozunk azon, hogy kisbabánk legyen. Hőmérőztünk eddig, s próbáltuk mindig pont az ovuláciòkor mindig együtt lenni. Úgy éreztük, hogy az eddig eltelt hónapok alatt most biztosan pont akkor voltunk együtt, s előtte hat napig nem. Utolsò mensim október 7-én volt, az ovuláciòm után 5-6 nappal pecsételő barnázásom volt, ami egy tisztasági betétnyi sem volt. Azòta sokszor érzem azt mintha meg akarna jönni, de semmi fel van puffadva a hasam. Már nem kellett volna megjönnie a mensimnek nem is jött meg hála Istennek le is kopogom.

Tesztet csináltam november 4-én, de negatív lett a teszt. Vajon ez miert van, lehet baba vagy csak valami hormonális dolog?!

Eddig mindig pontos volt a mensim.



2014. nov. 5. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:

szia! én is hasonló cipőbe járok... (én mára nem várom,és eddig meg se jött, viszont semmi előjele sincs. eddig napokkal előtte pecsételő vérzésem volt)

Tegnap én is negatívat teszteltem.

-Sajnos senki nem láthat belénk...senki nem tudhatja mi zajlik ilyenkor bennünk...:( Bárcsak ránézésre megtudná valaki mondani....:D gondolom neked is idegőrlő ez a bizonytalanság...


Én azt tanácsolom, holnap reggel is tesztelj!

De az már jó jel,ha nem jött meg....

2014. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Eddig soha nem volt semmi bajom, mindig időben jött meg. Màr azon filozók nem e ciszta vagy valami hormonális dolog.

De eddig mindig időben megjött. 2-3 napja hányingerem van napközben többször is. /ez lehet a stressztől is/ sűrűn járok pisilni ami korábban nem volt. Kiakasztò ez a bizonytalanság!

2014. nov. 6. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! Szia!

én is ettől tartok hogy azért nem jön meg,mert van valam bajom :( Már inkább jönne meg, vagy nemtudom.

ma reggel első vizeletből új tesztet csináltam, és negatívnak látom...

Nemtudom mi legyen, muszáj várnom még. A hétfőig nem jön meg, reggel új teszt

2014. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én azóta nem teszteltem. Holnap próbálkozom vele, mert már 3-án nem kellett volna megjönnie. Ha negatív, akkor megyek dokihoz. Folyamatosan mennem kell pisilni, reggel hányingerem van, de ez lehet az idegtől is. Nem tudom. Szorítok neked, hogy baba legyen :)
2014. nov. 9. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:

szorítok én is neked! Remélem baba lesz !

:)

Én most el vagyok keseredve, 5 nap alatt 3x teszteltem, mind negatív... lehet hogy kicsit túlzásba is viszem a tesztelgetést, és az is lehet, hogy korán van még ehhez...

de nem tudom...majd lesz valami:\

Írj majd, hogy nálad mi a helyzet!? Fogom neked a csipiszt! :)

:Üdv: előző

2014. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem sem jött meg még pedig 3-ra nem vártuk, de tegnap a teszt negatívat mutatott. Nem értem már komolyan. Holnap megyek orvoshoz meglátjuk mit mond! Írd meg te is mindenképp mi a helyzet veled.

:)

Puszi

2014. nov. 11. 08:17
 7/9 anonim ***** válasza:

szia szia! nálam még mindig semmi változás... :\

Jövőhéten megyek szerintem dokihoz...

Veled miújság? Mesélj! ( akár írhatsz privátba is, ha van kedved dumálni!


Üdv: előző :)

2014. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta veletek? Mi történt? Baba lett a késés oka, vagy valami más? Hasonló helyzetben vagyok én is most...
2016. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szintén hasonló helyzet. 9 napja késik, menstruáció sehol, teszt negatív eddig.
2017. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!