Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenki azt mondja, ne...

Mindenki azt mondja, ne görcsöljek rá és akkor sikerül. Na, de hogy kell nem rágörcsölni?

Figyelt kérdés

Évek óta várunk a babára. Nem jön...

Teák, homeó, orvos, természetgyógyász...semmi...


Mindenki azt mondja,hogy ne görcsöljek rá, majd ha már nem akarom akkor jönni fog, na de hogy a fenébe kell nem rágörcsölni???


Peteérésem rendben, férjem rendben, hormonok rendben, átjárható vagyok, még nyálkahártya vastagsága oké....

Megérzem az ovukat, figyelek nyákot, hőmérőztem, ovuteszteltem....


Próbálok nem figyelni magamra, de ha évek óta sikertelenség van, ez már nem megy :(

Ti hogyan, mikor, miért, meddig....adjatok tanácsot, ötletet légyszives!


2014. nov. 5. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy nem baj, ha nem lesz...


Orvosnál ezek szerint voltál. Sajnos tényleg nem tudok mást, mint hogy próbáld elterelni a gondolataidat.

Mióta nem jön össze?

Egyébként ismerős szitu, nekem is nehezen jött össze..

2014. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Menjetek el nyaralni és engedd el a baba dolgot.Érezzétek jól magatokat együtt ,picit borozgassatok hátha az segít :P (ja és ha lehet pont peteéréskor nyaraljatok :) ) Nekünk bejött :)(persze nemvolt teljesen tudatos ,mert én nem éreztem peteérésem,és nemvolt pontosan kiszámítható sem.)
2014. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szia.tudom hogy nagyon nagyon nehez nem ragorcsolni a babara.elmondom a mi tortenetunket.kisfiunk 8 honap utan jott ossze.nalunk is az volt a gond hogy nagyon ragorcsoltem.minden honapba mikor megjott sirtam teljesen osszeomoltam.aztan 8 honap utan azt mondtam hogy ez igy nem mehet tovabb es majd jon a baba ha jonni akar.es kovetkezo honapban pozitiv volt a tesztem.tudom hogy nagyon nehez foleg hogy evek ota nem jon a baba.de hidd el sikerulni fog.szedj kismamavitamint legyetek egyutt peteeres kornyeken es probalj ne mindig a baban agyalni.sikerulni fog.en nagyon drukkolok nektek
2014. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok nagyon!


Mi 2 éve és 7 hónapja várunk már...

Próbáltam új sportot, hobbit, de nem jött be :(

2014. nov. 5. 23:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Hú, pedig én is eljutottam ide. Majdnem 4 év után. Letettem róla. Beadtuk az örökbefogadást. Akkor jõtt össze.
2014. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 8 évig után siekrült spontán teherbe esnem! Bár nekem hormonproblémáim voltak, mire a doki meddőségi központot javasolt. ( akkor lehettem kb a 3. hétben..)
2014. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, és akkor egy kiadós sírás után megbeszéltük itthon, hogy fél évig pihentetjük a dolgot. Ismerem az érzést, mikor nem jött meg hónapokig, és valahol tudat alatt azt hittem, az vagyok.. Aztán megjött, én meg fél órát bőgtem párom ölében.. Kitartás!!!
2014. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem hüvelyi UH-val néték németben a méhem, és megállapították, hogy ott a petesejt, hétvégén már akciózzunk(illetve ennyit értettem, meg mutatta)


hüvelyi UH-n voltál?

2014. nov. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kérdés jogos, ugyanakkor ott van benne a válasz: ha minden menzeszedet kudarcként, sikertelenségként éled meg, az tökéletes alapja a stressznek, amiről pedig tudjuk, hogy nem tesz jót a fogamzásnak. Na, nekem ebből lett nagyon hamar elegem, úgyhogy én már néhány hónap után úgy döntöttem, nekem erre nincs szükségem, és elfogadtam az életem gyerek nélkül. Sőt, még örültem is ennek az eshetőségnek, azaz próbáltam a gyermektelen lét előnyeire koncentrálni. Úgy, ahogy volt, elengedtem magamtól a témát, és azt mondtam, ha engem akar anyukának valaki, úgyis jön majd. Ha meg nem, akkor úgyis tök fölöslegesen görcsölök. A következő hónapban terhes lettem. (És úgy, hogy meggyőződésem volt, hogy abban a hónapban nem lehetek, mert a közelében sem voltunk a középidőnek.) Hát nekem így.

Szívből kívánom neked is, hogy mielőbb elmesélhesd ugyanezt, vagy valami hasonlót! :)

2014. nov. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bar nyilvan ossze sem hasonlithato a mi fel eves probalkozasunk a tietekkel, de nalam is azt tortent, hogy ugy voltam vele, ha megint megjon, hagyom egy idore az egeszet a fenebe, mert belefaradtam az allando feszultsegbe. Na, nem jott meg. :) szoval igenis van igazsag abban, hogy amig nem vagy nyugodt, addig hatraltatod sajat magad a dolgokat. Ugy meg foleg, hogy tudjatok, mindketten egeszsegesek vagytok, akkor meg nincs miert aggodnod. Persze, hogy baromi nehez, de higgy benne, hogy jonni fog, amikor majd nem is szamitasz ra :) en is ugy meglepodtem, mintha nem is probalkoztunk volna, mert annyira nem hittem, hogy sikerult. Elotte mar nemvart elott vasaroltam a teszteket es gorcsosen vartam a napot, hogy tesztelhessek. Most meg tesztelni is alig akartam, csak mar kesett napok ota, es mivel mar elofordult, hogy miutan negativat teszteltem, egybol meg is jott, ezert lottem el a tesztet, gondoltam pszichesen hat ram, es akkor majd vegre megjon. Nagyon nagyon nehez, foleg nektek, ilyen hosszas probalkozas utan, de ha sikerul tudatositanod magadban, hogy igy tuti nem lesz, ha idegeskedsz, akkor el tudsz majd lazulni. Nagyon szoritok, hogy sikeruljon. Tudom, hogy fog... :))))))
2014. nov. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!