Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duci kismamák, mennyire ment...

Duci kismamák, mennyire ment könnyen a teherbe esés? Tényleg nehezebben esünk teherbe mint akinek normál a testsúlya?

Figyelt kérdés

És mennyivel kezdtétek, majd mennyivel mentetek szülni?

Én a 170 cm-hez 102kiló vagyok. Babát tervezünk, de előszőr fogyni szeretnék min. -20 kg-ot.


2010. jan. 27. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A fiamnál nehezen ment, pedig könnyebb voltam, mint a lányomnál, akivel nagyon hamar, mondhatni véletlenül lettem terhes. De imádom őket!Sztem nem mindig a papírforma dönt. Kivételek vannak.
2010. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 167 cm és 77 kg voltam amikor tehes lettem. Mi is nagyon szerettük volna a babát, és ahogy elkezdtünk próbálkozni rá egy hónapra terhes lettem. Szerintem ez hülyeség hogy nehezebben esünk teherbe. Ez nem a sújtól függ. Most a 22. hétben vagyok és csak 3 kg híztam.
2010. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

nem vagyok kismama, de hallottam, hogy ez igaz. ha ennyire magas a bmi-d, akkor nehezebb.

fogyj egy kicsit, sportolj, sétálj sokat és meglátod sikerülni fog. persze közben megéri dolgozni a babán :) csak azt is vedd számításba, hogy a terhesség alatt hízol, akkor nagyon gurulni fogsz. :(

2010. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül igaz. Én 30éves vagyok 170cm és 92kg-mal kezdtem a terhességem. Rögtön az első védekezés nélküli együttlét után már terhes is lettem. Most 35hetes vagyok,és 99kg. Minden leletem jó lett,a baba is tökéletesen jól van és én is. Rajtam nem igazán látszik ez a nagy súly,mert arányos vagyok és erős csontozatú.
2010. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Aniciccc válasza:

Sziasztok!

Én egy 2 éves kislány anyukája vagyok,én sem értek egyet,simán teherbe estem.Soha nem voltam vékony,de mindig arányos és csinos,pl sohasem volt hasam,bezzeg most:D:D:D

Majd leadom!:)

Kb.90kgmal estem teherbe és 120(!!!!!)al mentem szülni:s,tudjátok...édesre-sósat,sósra-édeset.Mondjuk azért ez a 30 nem látszott rajtam,rengeteg volt a víz,lányom is 4350 gramm volt,azóta fogytam,de még nem nyertem vissza a régi alakomat,persze ehhez idő kell.Hozzáteszem terhességem alatt és azóta is minden leletem rendben.

Szóval lehet egy kicsit fogyhatál szülés előtt,mert eleve jobb a közérzeted is,a cukrosság veszélye is kevesebb.Sok sikert!Szép napot!!!!

2010. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hmmm..rajtam is van 20 kg súlyfelesleg...és még én sem estem teherbe...április óta próbálkozunk...most diétázok..és elkezdek mozogni..állítólag ha elkezd mozogni az ember a teherbeesés is könnyebben megy...:)

sok sikert nekünk!:)

2010. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%

Kedves 11:35 válaszoló,ne sértődj meg de hogy lehet valaki arányos,csinos ha 90 kg.....

terhességed 90 kilóval kezdted,az neked csinos?

bocsánat de szerintem nem csinos hanem kínos.

2010. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

utólsónak:

Miért lenne kínos? ha Ő így érzi jól magát, akkor miért baj ez neked?

És igen is erősebb nők is lehetnek csinosak, ápoltak!

Sőt némelyik sovány elbujhatna.... vannak igénytelen csúnya kövér nők és vannak ugyanilyen vékony nők is és fordítva is!

2010. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyi köze volt a teherbeesésemhez, de amikor nem jött a baba, és azt mondtam, hogy elég, figyelemelterelésként elkezdtem futni járni. Egy hónap elteltével teherbeestem 3 év sikertelenség után. Úgyhogy lehet, hogy nem szükséges a fogyás, elég elkezdeni mozogni.

Amúgy én nem is szeretnék vékony lenni. Jó, nem vagyok Pa-dö-dö méretű, de a 180 cm-hez 105 kg. Mondjuk a csontjaim is kőből vannak. :)

2010. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az egyik kolléganőm 110 kg-osan esett teherbe, 35 kg-ot hízott.

Úgyhogy, van, akinek könnyedén megy, van akinek nem.

Nekem fogynom kellett hozzá, - 10 kg után estem teherbe, most vagyok 86 kg. Sajnos, méhen kívüli lett. :( De attól még képes vagyok spontán teherbe esni, a súlyfelesleg ellenére.

2010. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!