Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duci kismamák, mennyire ment...

Duci kismamák, mennyire ment könnyen a teherbe esés? Tényleg nehezebben esünk teherbe mint akinek normál a testsúlya?

Figyelt kérdés

És mennyivel kezdtétek, majd mennyivel mentetek szülni?

Én a 170 cm-hez 102kiló vagyok. Babát tervezünk, de előszőr fogyni szeretnék min. -20 kg-ot.


2010. jan. 27. 10:50
1 2
 11/12 Aniciccc válasza:

"Kedves" 01-27 12:25-kor válaszoló.

Igazából szerintem esztétikusnak kell lenni-e egy nőnek,mert láttam én már bombázót is undorítónak.Képzeld,90 kgval lehet csinosnak lenni,mert arányos vagyok a mai napig,tehát,van fenék,mell...nem vagyok(elöttem szólót ismételném) pa-dö-dö-dö stílusú,de ha olyan lennék is,elfogadnám magam.Mondjuk nekem is nehezek a csontjaim,lehet azért sem nézek ki annyinak ahány kiló vagyok.És képzeld megfordulnak utánnam a férfiak!:):):) Lehet,hogy utánad nem,azért vagy ilyen savanyú?:P

2010. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Aniciccc válasza:

Kedves Védelmezőm!01-27 12:43-kor válaszolt.

Köszönöm!Szívemből szóltál,de azért nem bírtam ki válaszadás nélkül....:)

Szép napot mindenkinek!:)

2010. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!