Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik a menstruációm,...

10 napja késik a menstruációm, de egy hete vannak premenstruációs tüneteim. Lehetek mégis állapotos?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok, sosem estem teherbe, így nem is védekezünk. Hormonjaim elég kuszák, de a menstruációm (többé-kevésbé) pontos volt eddig (26-28 napra). Utóbbi 2 hónapban azonban már 5-5 napot késett, most viszont már 10-et. Ugyanúgy görcsölök és fáj a hasam, mint eddig mindig, de ezt a 10 napot már soknak találom.
2014. nov. 9. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj. Vagy terhes vagy, vagy hamarosan klimaxolsz.
2014. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
10 nap késés után miért jobb, hogy ide írsz ki kérdést, ahelyett, hogy teszteltél volna? Itt aztán senki nem tudja megmondani terhes vagy-e...
2014. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Délután hozzák a tesztet, de addig is kíváncsi lettem volna mások tapasztalatára (nem beszólására).
2014. nov. 9. 13:25
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
50% vagy igen, vagy nem.
2014. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, premens (vagy olyan jellegű) tüneteket okozhat terhesség is.
2014. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármitől lehet sajnos...

- hormonok zűrzavara

- klimax

- stressz

- baba

Kívánom, hogy az utóbbi legyen :) (már ha ti is így szeretnétek)

2014. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazok a tuneteim voltak, mint menzi elott,mindegyik babammal.Tesztelj,az esély megvan ra!
2014. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, megcsináltad a tesztet?
2014. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én is kiváncsi vagyok az eredményedre,mert én is szeretnék babát.Ugyan ezeket érzem mint te,csak nekem a derekam is és a melleim is érzékenyek.40 éves vagyok én is:)de az orvosom szerint minden rendben,lehet baba.Nekem most 9 napot késik,pedig 2-3 napnál többet nem szokott.Én még várok 1 hetet és akkor tesztelek.Ha negatív azért,ha pozitív akkor pedig azért megyek orvoshoz.
2014. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ:) Megcsináltam a tesztet, negatív. Furcsa, még életemben nem tettem ilyet:) Persze, ha nincs változás, kedden csinálok egyet reggel.

Utolsó: nekem ez az első hónap évek óta, hogy nem fáj a mellem már hetekkel előtte (utóbbi időben folyamatosan). Lehet, hogy tényleg klimax...:(

2014. nov. 9. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!