Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valali aki szinten...

Van itt valali aki szinten izgul a napokban nem vart miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok lanyok! :))

nagyon izgulok 4 nap van meg a nemvartig tegnap pici barnazasom volt a melleim 3 napja kő kemenyek es kb 2x nagyobbak :-D o_O a hőm megy felfele ma mar 37.3at mertem. izgulok remenykedem :-D

ti hogy alltok?



2014. nov. 12. 11:11
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosak a folyasok ( ezért nem is tudom az ovumat sem megállapítani :( ) de ez tényleg feltűnő volt es nekem mikor megjön előjele nincsen max az hogy érzekenyebb a mellem de a görcs is amikor megjön hirtelen utána kezd fájni :( várok sztem vasárnapig vagy talán szombaton nyomok egy újat :)
2014. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Csajok, nem tudom feladhatom e mar.. egesznap megjovos erzes de smmi gorcs meg smmi. Elsirtam magam egy tok ertelmetlrn hulyesegen..vagy meg akar jonni vagx mar nem tudom :(
2014. nov. 13. 14:58
 13/37 anonim ***** válasza:
amíg nem jön meg addig van remény.mondjuk én már úgy vagyok vele,h nem kalkulálok a terhességgel,legyen inkább meglepi,ha mégis összejött.mert ezek a kiakasztó kétértelmű tünetek...wááá :D
2014. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
ugyahogy mondod kedves utolso :-D kiakaszto es tok feszulte tesz az biztos ...oruletbe tud kergetni az biztos
2014. nov. 13. 15:28
 15/37 A kérdező kommentje:
csajok, 36.8 :/ megy lefele nem jo jel.. smmi nincs egyenlore csak folyamatosan ugy erzem mintha "mindenoras" lennek a mensibe..nem tudom..remenyvesztes..
2014. nov. 14. 05:59
 16/37 anonim ***** válasza:
Nekem is lent van..36,2 :( lehet mi vagyunk az alacsony hővel is babások :D
2014. nov. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
barcsak ugy lenne :-D
2014. nov. 14. 07:27
 18/37 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosan emelkedik :D 36,5 volt ma vasárnapra nem várom :)
2014. nov. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es: még nem jött meg nekem..nem tudom mikor volt ovum nem néztem. A kalkulàtorban utànanéztem az 23-ra húzza be ami reàlis volna, de biztos nem akkor fogant ha ez baba..mai teszt is negatív..

Mikor menjek orvoshoz? Arra gondoltam megvàrom a mensi elôtti utolsó együttlétünktôl szàmitott 14 napot.

Mindjàrt megjön érzésem van azt hiszem kedd óta, tegnap este derékfàjàs is volt..

Félek nehogy vmi bajom legyen (ciszta, méhenkívûli..)

2014. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Szia Utolsó!

Hát még nekem sem jött meg,én utoljára asszem hétfőn teszteltem,akkor negatív volt.Azóta inkább nem,mert nem szeretnék még nagyobbat csalódni,így is nagyon rossz :(

Hétfőn fájdogáltak ott lent a dolgok,az elmúlt,tegnap nagyon szörnyű méhszáj fájdalmam volt,az is elmúlt.azon kívül mensi semmi...nekem mindig szokott lenni barna előtte.Most nincs és ezért aggódom.A súlyom fél kg emelkedett 2napja,azért gohndolom,h megfog jönni,mert mensi előtt mindig több vagyok.a hőm maradt 36,2.Az első terhességemnél(amiből sajnos abortusz lett) premensi tünetek voltak dögivel...csak akkor még nem tudtam,h mi a helyzet,de terhes tünetek akkor sem voltak.

Én kedden mindenképp elmegyek orvoshoz,mert én is félek ezektől a dolgoktól.Ha meg simán csak hormonprobléma miatt késik,vagy nem jön meg,akkor nagyon ideges leszek,mert miééért pont az első próbálkozós hónapban kell ilyennek történni???:D

Te is kérj minnél előbb időpontot szerintem,egy kontroll vizsgálat sosem árt :) legalább megnyugodsz egy kicsit.

Többieknek pedig drukkolok nagyon!!!!!!

1.válaszadó

2014. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!