Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valali aki szinten...

Van itt valali aki szinten izgul a napokban nem vart miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok lanyok! :))

nagyon izgulok 4 nap van meg a nemvartig tegnap pici barnazasom volt a melleim 3 napja kő kemenyek es kb 2x nagyobbak :-D o_O a hőm megy felfele ma mar 37.3at mertem. izgulok remenykedem :-D

ti hogy alltok?



2014. nov. 12. 11:11
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Megvarom a jövö szerdat es ha addig semmi kerek idopontot.

Elso honap?:-) akkor tenyleg ne izgulj mert könnyen rägörcsöl az ember.

En juliusban elveteltem öszinte nem is gondolkoztam meg h baba legyen, teljesen ignorältam minden babas dolgot ezert se neztem az ovut se..

Ha baba lesz talan mär tudnek örülni neki..csak mäs ne legyen! A mütet es a korhaz legutobb nagyon megviselt:-(

Szurkolok nindenkinek!!

2014. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Sziasztok lanyok! en mar egy idegesebb vagyok mert egyfolytaba jarom a wct mert azt hiszem megjott pedig smmi a hasam se gorcsol csak megjovos erzes es raadasul hol a hideg raz hol nagyon melegem van.. :( nagyon izgulok
2014. nov. 14. 13:28
 23/37 anonim ***** válasza:

jólvan jólvan :D nyugi!!

ennyire azért ne várd a mensit.

énis ezeket érzem egyébként.hőhullám stb.na jó lehet eltolok egy tesztet ráérős 5percemben :D ha most nincs gyerek akkor ez van.

amúgy kérdező,írtam nemrég,h nekem az első terhességnél full mensi tünetek voltak.(derekam majd leszakadt,hasgörcs,patti,jah és zabáltam,mint egy kisdisznyó :D meg nagyon sokat aludtam.)úgyh szerintem még ne vesd el a baba gondolatát.

mindjárt itt a szombat,csak ne idegeskedj,mert akkor meg amiatt nem jön meg(ha meg kell),és teljesen össze leszel zavarodva :-)

1.voltam

2014. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
meg mindig smmi...viszont nem tudom sjrjak vagy nevessek..temetesen voltam ...a vegen akkorat rokaztam h nem hiszitek el..bar kitudja mitol..megjovos erzes folyamatosan feher folyas..
2014. nov. 14. 16:54
 25/37 anonim ***** válasza:

En ma teszteltem ezt :)


[link]


[link]

2014. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :-)))


Nekem még mindig semmi..

2014. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Gratulalok :)))

nwkem tegnap megjött viszont a hőm fent van, 36.9 ..en ezt nem ertem nah mind1 :))

2014. nov. 16. 07:42
 28/37 anonim ***** válasza:

Nekem meg megint egy nega teszt.mensi nuku.első voltam.

És grat!!:)

2014. nov. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Nekem még mindig nem jött meg..teszt negatív..

Nagyon nem mennék dokihoz:-(

Remélem nincs baj..

Holnap van a 14.nap a várt mensi előtti utolsó együttléthez képest..

2014. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
2,5 napig volt meg tegnap csinaltam tesztet. negativ. azota se mult el a rosszullet rosszul van a gyomrom. mar kezdwk idwges lenni h mi bajom van. ha a heten nem mulik megyek dokihoz.
2014. nov. 18. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!