Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Kicsit...

Mi a véleményetek? Kicsit összezavarodtam.

Figyelt kérdés

Pár napig hőemelkedéssel (37,2-3) keltem a várt/nemvárt előtt, ami egész délelőttökön kitartott, de nem voltam beteg. Extra-sokat pisiltem, mindig aludhatnékom volt, fájt a mellem, szurkált a hasam, és néha apró bugyogást éreztem a méhem körül. Nem jelentkezett viszont az egyetlen pms tüntetem, a 4-5 napos hisztisségem. A percre pontos mensim nem jött meg 10-én, 11-én reggel teszteltem egyet, mintha lett volna rajta valami... Aztán délután megjött. Pedig már egy ilyen "6. érzékem" is azt sugallta, hogy valami van, ez a hónap valahogy más, tuti teherbe estem.

Bebeszéltem volna magamnak a jeleket? Lehet ennyire? Nektek volt már ilyen? Vagy lett volna odabent valaki? Akkor lényegében elvetéltem? Dokihoz felesleges mennem, hisz normálisan, talán kicsit erősebben megjött... vagy menjek?

Bocsánat, ha hosszúra sikerült, és ha unalmas sokadik ilyen kérdés, de nincs kivel megbeszélnem. A férjemet nem akarom ezzel tovább nyaggatni, nem sokat tud hozzáfűzni, csak hogy ha jönni akar a bébi, majd jön, nyugodjak meg.


2014. nov. 13. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem maradt meg a terhesség. Lehet, hogy nem is voltál az. Ha erősebb volt, mint a megszokott akkor lehet elment.

sok nő észre sem veszi, hogy terhes volt.

Fel a fejjel!

2014. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De fáj belegondolni, hogy terhes lehettem, aztán mégse. Sokat pörög emiatt az agyam, és eléggé lehangolt vagyok. Remélem holnapra elmúlik mind a mensi, mind ezek az érzések, és hamar kibérli egy lakó a pocakomat 9 hónapra... :)
2014. nov. 14. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!