Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden honapban halvany...

Minden honapban halvany pozitiv teszt a nemvart korul, aztan nemi barnazas utan eros gorcsokkel megjon. Mit tehetnek hogy most ne igy legyen?

Figyelt kérdés

Kerlek,ne orvoshoz kuldjetek,kulfoldon dolgozom,van ugyan biztositasom,de nem tudnam elmagyarazni,mi a gondom.

Van pozitiv ovuteszt,37 feletti ho mensiig.10. dpo utan enyhe tunetek,ilyenkor mindig halvany de tuti pozitiv a tesztem,es erosodik is.a munkam viszonylag megerolteto,es kozelebb vagyok a negyvenhez,mint a harminchoz.a ciklusom rendszeres 27 napos.elso gyermekem lenne.mult honapban es azelott palatfu teaztam ovutol kezdve. Most mensikor elkezdtem mastodynon cseppeket inni.a kovetkezo pe-m jovo szerda-csutortokre varhato.szedek folsavat,multivitamint.abbahagytam a sportolast is.sajnos senkivel nem tudom megosztani az aggodalmaimat,a parom ugy van vele,ha lesz gyerek,akkor orulni fog neki,de o ugyan semmi extrat nem tesz erte-neki mar van egy korabbi kapcsolatabol-azt gondolja,vele semmi baj nem lehet.mar nem is beszelunk a babatemarol,ugy teszek,mintha nem is akarnek,hogy ne kelljen minden honapban megmondanom,hogy megint semmi.


2014. nov. 15. 15:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha így gondolkodsz az orvostémáról, lehet, sosem lesz gyereked.

A tüneteid akár progeszteronproblémára is utalhatnak, amit nem fogsz tudni megoldani egyedül.

2014. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Ohh, sajnállak! Érdemben ugyan nem tudok válaszolni, csak annyit "mondanék", hogy minden tiszteletem a tiéd, erős nő vagy. Én csak egyszer éltem át ilyet (tünet, késés, + teszt, megjön), de engem baromira megviselt. Azóta se jön a bébi :( de nem adjuk fel.
2014. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
és ha terhes maradsz, akkor sem akarsz orvoshoz menni???? én nem is értem az ilyet, komolyan.csakis a doki tudja megmondani h mi a bajod, mi nem!!!
2014. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Kicsit konnyebb elmagyarazni egh idegen nyelven,hogy babat varok,mint amilyen tuneteim most vannak. Magyarorszagi klinikara mennek szulni is,es a vizsgalatokat is ott vegeztetnem.Ha varandos leszek,azonnal kiirnak tappenzre,mert a munkamat nem vegezhetem tovabb.Akkor haza tudok menni orvoshoz,most megoldhatatlan,allandoan dolgozok,es messze is vagyok.

masoknal is olvastam,hogy a barnazas ellenere nincs progihianyuk.utoljara negy honapja voltam otthon nogyogyasznal,akkor azt mondta,ennyi probalkozas meg semmi,majd ha egy ev utan se jon ossze.

2014. nov. 15. 16:09
 5/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg minden hónapban elvetélsz.Ha akarsz még gyereket akkor menj orvoshoz,mi innen csodát nem fogunk tudni neked tenni.
2014. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
nagyon buta bö vagy ne haragudj. Inkább védekezz
2014. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Nincs egy ismerősöd ott aki elkísérne orvoshoz és tolmácsolna? Meg nem értem, gondolom szülés után is visszaköltöznél, ha a gyerekednek bármi baja lesz hogy viszed majd orvoshoz? Egy kicsit át kellene gondolni a jövődet...
2014. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
16:23 Mióta tanácsolunk védekezést annak, aki gyereket szeretne? És még te butázod le...
2014. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kpszonom a segito szandeku hozzaszolasokat.sajnos nincs,aki segitsen.gyujtom az infokat a munkatarsnoimtol,de nen tehetem kozhirre,hogy babat szeretnek,mert akkor felmondhatnak.igen,jovot itt tervezem,a parom kulfoldi,a kicsivel kapcsolatban mar segitene,es addigra a nyelvet is jobban beszelem majd.

aki azt irta,hogy olyan buta vagyok,hogy inkabb vedekezzek...nos neki azt javaslom,szinten ne szaporodjon,mert gonosz es rosszindulatu emberbol is van mar eleg.

2014. nov. 15. 17:40
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert másnak nem progeszteron hiány volt, attól neked még lehet az. Az, hogy nem tud megtapadni és a mensi előtti barnázás nagyon is progeszteron hiányra utal.

Hol élsz külföldön? Mert én is külföldön élek, progeszteron hiányom van és ebben az országban 3 vetélésig nem vizsgálnak ki (Anglia). De én hazamentem és az otthoni orvosommal felirattam. Annyival könnyebb a helyzetem, hogy nekem ez most a második babám, és már az elsőnél kiderült a progi hiány, így egyértelmű volt, hogy szednem kell majd, ha terhes leszek.

Szóval orvos nélkül segíteni nem tudsz magadon, mert progeszteron hiányon sem a palástfű, sem a folsav nem fog segíteni.

Esetleg elkezdheted használni a Womens creamet, ha ott be tudod szerezni, ahol élsz. De én attól tartok, hogy az is csak arra elég, hogy egy bizonyos ideig megtartsa a terhességedet és a vége ugyanúgy vetélés lesz. :(

2014. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!