Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki érezte a beágyazódást?

Valaki érezte a beágyazódást?

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 10:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Én nem hőmérőztem, és nem néztem a naptárt, de kb ovuláció után 6 nappal nagyon erősen beszúrt a méhembe, fájt a császár hegem is. Vérzés nem volt.

Aztán nem jött ki a szokásos pattanás, ami megjövetel előtt szokott, így teszteltem egyet a 26. napon. +lett.

Teszt után még kb 1 hétig szurkálódott és fájdogált a hasam, nyilván akkor még tartott a beágyazódás.

2014. nov. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Én se hőmérőzöm magamat,a naptárt se nézem.

Nincs vérzésem,már 1 hete hogy fájdogál a hasam és szúr.

De gratulálok neked. :)

2014. nov. 18. 10:29
 3/37 anonim ***** válasza:
Épp most gondolkodtam ezen mert ma feszült a hasam és olyan furcsán be -be nyilal most vagyok a 7 DPO. De nincs mellfájdalmam ami szokott lenni ez a furcsa viszont sok a hüvelyváladékom ami nem szoktam észrevenni. Nem tudom hova tegyem.
2014. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

én igen, csak akkor még nem tudtam hogy beágyazódás. mentem haza munkából, és úgy 17.00 körül kezdett el nagyon erősen görcsölni a hasam a gyomorszájam alatt éreztem, szúró érzés volt. összegörnyedve gyalogoltam haza. kb fél óráig tartott.

másnap reggel hasmenésem volt és émelyegtem, délutánra pedig pecsételő vérzés. ez 9 nappal a fogantatás után volt, úgyhogy azt hittem, a vérzés már a következő havim lesz...de mivel csak pár csepp volt, biztosan tudom hogy a beágyazódást éreztem. főleg mert 15 éve nem volt hasmenésem.

2014. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Akkor kedves 2. lehet hogy baba van a dologban :D

Drukkolok


3.Az szép,igen én is ilyeneket érzek görcsölök és szúr a hasam.

Én émelygek és hányingerem is van,de még nem megy a hasam..kitudja meddig :)

Ez nagyon komoly .

És most hány gyereked van?

2014. nov. 18. 10:43
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Szúrást éreztem és olyan feszítő érzést, mintha lufit pumpálnának néha az alhasban. :D Már több, mint másfél éves a Lufim. :) <3
2014. nov. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Gratulálok,biztos nagyon aranyos :)

Kisfiú?Kislány?

2014. nov. 18. 11:03
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Kislány. :)
2014. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

nekem séta közben, 5-6. dpo-n (nem tudom pontosan mikor volt ovu) olyat szúrt, hogy ihajj. Aztán többször is utána. Mondtam is a páromnak, hogy remélem ez a baba volt :) Na azóta sem hagy békén a babóca, csak már a bordámat rugdossa.

33 hkm

2014. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kislányodhoz kedves válaszoló. :D

9.Gratulálok neked is,hát igen a baba volt :)

Jó olvasni ilyeneket,jót nevettem az elöbb"olyat szúrt, hogy ihajj" .

Huh akkor nemsokára neked is eljön hogy a kezedben tartsd a kis focistát :)

Kislány vagy kisfiú lesz?

2014. nov. 18. 11:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!