Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki érezte a beágyazódást?

Valaki érezte a beágyazódást?

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 10:05
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Én 2 nappal vagyok a nem várt előtt, 14.-én 3 napig egy nagyon enyhe barnás pecsételésem volt, és a szurkálásokat is érzek. Ez azért érdekes, mert nekem soha sem előzte meg a menstruációmat barnázás!
2014. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Teszteltél már?
2014. nov. 18. 13:45
 13/37 anonim ***** válasza:
Nem, még korainak érzem.
2014. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Péntek reggelre tervezem, mindenképpen megírom az eredményt. :)
2014. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Egyébként te is észlelsz valami szokatlant, azért kérdezed?
2014. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
kettes vagyok gondoltam megírom mit érzek ma valamit össze kellet szedjek a földről.lehajoltam és összekuporodtam egy percre rá fel kelet álljak úgy huzodozot a méhem , ilyen furcsaságot még nem éreztem mostanában akkor villant be hogy ezt még éreztem az első babámnál is( ő sajnos elment a 8 héten) bár igazam lenne és be igazolodna az az érzés hogy valami készülödik bennem.
2014. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
uh, nagyon sajnálom, hogy elvesztettél egy babát! :( A méhem feszülését én is nagyon intenzíven érzem, de nem fáj.
2014. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Én nagyon drukkolok mindenkinek, hogy 9 hónap múlva babázzatok! És persze én is!
2014. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Jólvan,várom az eredményt.

Drukkolok.:)


Igen valami nagyon fura ami eddig nem volt és azért kérdezem,hát ha valaki eltudja mondanni ő mit érzett ilyenkor.


Jaj kettes nagyon sajnálom,sajnos nekem is volt egy babám,de ő is elment a 6.héten,reméljük egy kis élet készülődik benned.

Nagyon szurkolok,hogy tényleg összejöjjön neked.

Sajnos tudom milyen érzés.


Nekem is néha-néha feszül vagy épp görcsölök vagy szúr.

Mostanábban inkább a hányinger fog el.


Kedves utolsó,mindenki nevében nagyon köszönjük és reméljük neked is összejön :)

Mindenkitől várom a további fejleményeket.

Várom szeretettel a további válaszokat.

2014. nov. 18. 16:30
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok ma egész nap éreztem azt a fura érzést mintha egy golyó lenne a méhembe feszül, és néha nagyon beletud nyilallni na az fáj. Sokan azt mondják hogy nem lehet tünet ilyenkor még de akkor ez mi ? és az elő babám is meg éreztem. És nem képzelem be a tüneteket, Ti mit éreztek hogy vagytok?
2014. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!