Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség ideje alatt szabad...

Terhesség ideje alatt szabad fogorvosi kezelésre járni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen de egyeztes a fogorvosoddal
2014. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, szabad.
2014. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szabad. Én is voltam. Volt egy tömésem, a doki mondta, hogy megkaphatom az érzéstelenítő szurit, de mondtam, hogy inkább kibírom injekció nélkül. Nyilván semmilyen röntgen nem lehet, a doki úgyis tudja ezeket....
2014. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze! Én is úgy jártam, hogy 7 hetesen kellett gyökérkezelés... Egy egy éve tömött fogamnak elhalt több gyökere és kezdett bedurranni. Persze röntgen nélkül kellett csinálni. Érzéstelenítőből van olyan, amit lehet kismamiknak.


Látod ez egy neccesebb eset, egy sima töméssel pláne nincs gond!

2014. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Töméshez én eleve nem is szoktam kérni érzéstelenítőt, de azért a gyökérkezelést nem lehet anélkül. :)
2014. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sőt ajánlott is. Terhességnél a fogíny PHja változik és ezért ínyproblémák és később fogproblémák lehetnek.


A fogfúrás kibírásával kapcsolatban nekem csak az a problémám...hogy az egy akkora fájdalom+feszültség+stressz, hogy inkább már az a kis injekció (persze ez emberfüggő). Nekem egyébként brutál sok kezelésem volt a terhességem alatt, gyakorlatilag a dokim volt a második legfontosabb férfi az életemben...szóval kaptam szurit bőven.

2014. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!