Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első babások, mennyi idő...

Első babások, mennyi idő próbálkozás után lettetek terhesek? Mik voltak az első tünetek?

Figyelt kérdés
Mi csak jövőre, a tavaszi esküvőnk után kezdünk neki a próbálkozásnak, bár én alig bírom ki addig is:) Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra történetekre:)

2014. nov. 24. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kismama vagyok, mert már 2,5 éves a fiam, de a 2. próbálkozós hónapban estem anno teherbe. Nem volt különösebb tünetem, teszteltem kb. a nemvárt menstruációm napján és pozitív lett.
2014. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát az enyém igen hosszú, kacifántos, részletesen nem írnám ezért le, a lényeg, hogy 1 év 8 hónap alatt sikerült. Dióhéjban volt benne PCOS, Ir, pajzsmirigy gondok, diéta, fogyás, Clostylbegit, laparos műtét, tüszőnövesztés, repesztés, majd mindezek végén ikrek. :) A problémáim mellett azt hiszem, egyáltalán nem kellett sokat várnunk, szerencsésnek érzem magam! :)


Nekem annyi tünetem volt előtte, hogy a nemvárt mensi előtt nem múlt el a cicifájás, illetve szép trifázisos görbém lett. De nagy hős voltam, mert becsülettel kivártam a 14. dpo-t a teszthez, de megérte, mert akkorra már szép erős is lett. :)


30/N

2014. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Esküvő előtt 2 hónappal megbeszéltük, hogy mielőbb babát szeretnénk, mert vágyunk rá. 10 hetes voltam, mikor kimondtuk az igent :)
2014. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szintén PCOS/IR miatt egy évig 3-as kezelés, majd utána első próbálkozós hónapban meg is fogant a kisfiúnk. Nekünk nem volt semmi extra beavatkozás, csak diéta, sport, és egy kis metformin.
2014. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a nászúton jött össze, az volt a 2. próbálkozás. Most 14 hetes :o)

Nekem a cicim fájt, az volt az első tünet.

2014. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Adott hónap 15.-én vetettem le a spirált és a hónap végén már érzékeny voltam a szagokra. Ez csak utólag volt feltűnő, egyébként a hangulat-változás volt a jel. Hiába volt negatív az első teszt, tudtam, hogy pár nap és pozitív lesz.
2014. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok minden eddigi válasz adónak:) 3.-ik válaszadó, nem féltél a lakodalomtól terhesen? Bírtad a stapát?:)
2014. nov. 24. 18:28
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
2.5 èv utàn jött össze ami pont a nàszutankra esett, tehàt a Mallorcàról màr hàrman jöttünk haza. Tünetem nem nagyon volt max a szokàos ami minden hónapban mensi előtt sőt első 2 hónapban meg is jött így csak 10 hetesen tudtam meg. 18hèttől korhàzban feküdtem ès 32+3 napra született....hàt nem így terveztem, nekem ez jutott....
2014. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
utolsó, remélem azóta minden rendben van veletek:)
2014. nov. 24. 18:46
 10/16 anonim ***** válasza:
5 hónapban.
2014. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!