Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első babások, mennyi idő...

Első babások, mennyi idő próbálkozás után lettetek terhesek? Mik voltak az első tünetek?

Figyelt kérdés
Mi csak jövőre, a tavaszi esküvőnk után kezdünk neki a próbálkozásnak, bár én alig bírom ki addig is:) Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra történetekre:)

2014. nov. 24. 18:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a parom akarta sokkal-sokkal jobban a gyereket, ugy voltam vele h probalkozzunk de nem fogok rastresszelni.(akkor ugy sem sikerulne) Gond van a havimmal is ez nalunk csaladban van, noverem utan azt mondtak anyukamnak h meddo 7,5 ev utan meg is sikerult neki, aztan noveremnek 8 ev utan sikerult ot is meddosegire kuldtek. Az elso ovunal sikerult a baba csak a problemak miatt igy is tobb honap volt.
2014. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi is rögtön az esküvő után kezdtünk próbálkozni. Az esküvő másnapján jött meg a mensim, akkor eldöntöttünk, hogy ettől a ciklustól mehet élesben, a következő már nem jött meg, de sajna az a terhesség elhalt 9 hetesen. Utána 5 hónapot próbálkoztunk eredménytelenül, mire kiderült, hogy a vetélés után nőgyógyászati gondjaim lettek, és emiatt nem sikerült. Kellett egy hónap, hogy ezeket megoldjuk és regenerálódjak, amint ez megvolt, megint elsőre sikerült a baba, 6+4 hetes terhes vagyok.

Az elsőnél azt vettem észre elég korán, már a mensi előtt majdnem egy héttel, hogy más a cicim, telt, kemény, nehéz és fáj (nekem sose volt semmi baja mensi előtt). Most a másodiknál is megvolt ez, de már nem tulajdonítottam neki jelentőséget, mert a vetélés óta mindig így volt peteérés és menzesz között, amíg meg nem jött. Viszont olyan határozott hasszurkám volt a peteérés után 6. naptól kezdve folyamatosan, hogy a 11. napon teszteltem, mert nem bírtam tovább. Pozitív lett, 4 nappal a nemvárt előtt.

2014. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok, Remélem nekünk sem kell sokáig próbálkoznunk majd:)
2014. nov. 24. 21:08
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekünk az 5. hónapban sikerült. Előtte lévő ciklusban is késett, de végül nem maradt meg a baba.


Minden mensis tünetem megvolt - pattanások, székrekedés elmúlása, szénhidrát kívánás, feszülő mellek, görcsölgetés. Mivel csak pé előtt 3 nappal voltunk együtt, így biztosra vettem, hogy meg fog jönni. Aztán 2. nap késésnél leesett, hogy már egy napja úgy fájdogál a hasam, mint mikor menstruálok, de már hatott a gyógyszer (vagyis érzem, de nem fáj őrülten). Ez az enyhe, de folyamatos fájdogálás lett gyanús, mert a mindjárt megjön érzés sosem folyamatos nálam. Este már biztos voltam benne, hogy másnap reggel pozitív lesz a teszt.


Egészen a 6. hét elejéig úgy éreztem magam, mint a mensi első napjaiban, aztán hirtelen elmúlt. Mindenki meglepődött, mikor megtudta, hogy terhes vagyok, mert annyira látványosan "menstruáltam".

2014. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én másfél hónap után estem teherbe. Semmilyen tünetem nem volt, egyedül a nem várt napja előtt iszonyúan fájdogált a hasam, pedig sose szokott. Másnap pozítív lett a tesztem, alig akartam elhinni. Másnap is csináltam, így fogtam csak fel, igen sikerült. :)
2014. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek:-)
2014. nov. 25. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!