Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy viselitek el? Hogy...

Hogy viselitek el? Hogy bírjátok, mit csináltok?

Figyelt kérdés

Szeretnék kisbabát,de a párom még nem.

Én másra se tudok gondolni csak a babáról,mi kell neki majd.Összeírtam mindent amit csak lehet.

De egyszerűen nem bírom tovább,ha meglátom hogy egy nő terhes vagy a barátaim sírva fakadok.



2014. dec. 3. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi megbeszéltük, mikor próbálkozunk. Egy évet kért a párom, míg kicsit belejön az elképzelésbe, rendbeteszi a körülményeit, stb., én inkább érzelmi, ő inkább tudatosan élő :) Egy év múlva próbálkozni kezdtünk. A pároddal miben egyeztetek meg?
2014. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Muszáj leállnod, mert be fogsz kattanni, a pasidnak meg egy idő után annyira tele lesz a töke a témával, hogy már attól idegbeteg lesz, ha szóba hozod. Ezt akarod? Én 8 hetes leszek pénteken és még most kezdtem nézelődni, h mi kell egy babának, de még ez is korai.


Ismerős az érzés, mi is több mint 2 évet vártunk a babára, de hidd el, muszáj türelmesnek lenned, kitartanod, eljön a ti időtök is. ez akkor lesz, amikor mindketten ugyanúgy akarjátok a babát. Ez a legfontosabb dolog. Hagyd, h a párod is megérjen rá, ne erőltesd rá, ne vedd el tőle az őszinte vágyakozás, várakozás élményét.

2014. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.

Mi is megbeszéltük elösször megbeszéltük hogy 3 évet várunk,az már le is telt,majd mondta hogy szeretne de még nem tudja elképzelni magát apaként.


Tudom hogy megfogja utálni a témát ezért nem beszélek róla,nem hozom fel a témát sem.

Még 2-3 évet szeretne várni a babára,de úgy érzem hogy soha nem fogjuk megérni azt a napot.

Mindig várni szeretne,pedig a mások gyerekeivel nagyon is jól elvan.

2014. dec. 3. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem korrekt, hogy valaki kér 2-3 évet, aztán amikor letelik, kér mégegyszer ennyit. Ha nem akar gyereket, vagy 5-6 év múlva vagy soha, azt illik tudni gerincesen megmondani a másiknak, ha az nyilvánvalóan komolyan tervez vele. Szerintem nem kell sunnyogni és félteni az érzéseit, nyíltan beszélni kell róla, mert ebből így semmi nem lesz, vagy 40 évesen nagy duzzogva egyetlen gyerek... ezt akarod? Azért ne kérjen már senki 6 év türelmi időt, mert ez több, mint röhejes egy komoly kapcsolatban. (első válaszadó vagyok)
2014. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pontosan,nagyon rosszul érzem magamat.

5 éve vagyunk együtt,2 éve költöztünk össze,ő 28 én 26.

Szeretne gyereket,ezt ő mondta mindenkinek,de nem tudok vár sokat várni.

Tudom nem lehet valakit kényszeríteni,de ha nem mondogatom akkor soha nem lesz gyerekünk.Amitől én viszont félek,én szeretnék 2-öt,3-at.

2014. dec. 3. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Belehalnék ha ezt mondaná a párom. Mi pedig pont a másik véglet vagyunk. Első perctől kezdve összeköltöztünk, és 1hónappal utána, voltunk kivizsgáláson és azóta kisebb nagyobb megszakításokkal próbálkozunk! 8hónapja élünk együtt, ez volt az első próbálkozós hónapunk, de sajnos ma megjött! Bízom benne, hogy hamarosan rájön a párod, hogy a legnagyobb dolog ami történhet egy férfival, ha apává válik! Nagyon nehéz a helyzeted! Kitartás :)
2014. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jó nektek,hogy ti próbálkoztok,én ha megemlítem egyből jön a veszekedés.

Sajnálom,de csak összejön nektek.Drukkolok!

Én is ezt hiszem,bárcsak elöbb rájönne,kérdeztem is tőle hogy ha már meglenne a baba és fogná a kezébe még mindig nem akarná?!

Azt mondta hogy akkor más lenne.

Köszönöm,próbálkozom kibírni.:)

2014. dec. 3. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!