Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki szeretne/várja mikulásra...

Ki szeretne/várja mikulásra vagy karácsonyra a pozitív tesztet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném hogy karácsonyra már mondhassuk hogy jön a baba nálunk is. :)

2014. dec. 3. 18:37
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Szegénykém,nagyon sajnálom,nekem vetélésem volt.

De drukkolok hogy minél elöbb összejöjjön a baba.


21:38-as

Reméljük hogy mégis egy kistesó lesz,ha nem akkor sajnos marad a következő évre,bizzunk benne hogy sikerül :)

Drukkolok.

2014. dec. 3. 22:06
 12/28 anonim ***** válasza:

Én jövő hét szombatra nem várom. Szerintetek mikor teszteljek? Természetesen ha nem jön meg csak utána gondoltam, de mennyi nappal? Nem akarok bemesélni semmit magamnak, úgyhogy nem mondom, hogy bármi tünetet éreznék. Nem tudom, hogy ez normális-e, még sosem voltam várandós:)

Mindenkinek drukkolok, hogy felejthetetlen legyen a karácsonya:)

2014. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Jövöhét szombatra nem várod,akkor utána 2-3 napra rá,én legalábbis akkor fogom.Dec.22-23-24 valamelyik a 3 közül.

Drukkolok,remélem valakinek sikerül.

2014. dec. 4. 19:59
 14/28 anonim ***** válasza:
5. válaszoló vagyok. Hát Mikulás reggelén egy negát teszteltem, meg azóta még 2x, de még mindig nem jött meg...
2014. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Hát bizzunk benne,hogy még is baba van a dologban,de nézesd meg magadat a dokival.

Már csak pár napot kell várnom és tesztelhetek,reméljük pozitív.

Nagyon szeretnénk egy kisbabával elő drukkolni.

2014. dec. 11. 17:03
 16/28 anonim ***** válasza:

#6 és #9 vagyok!


4+2 khm :)))

2014. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Gratula :)))
2014. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
5. válaszoló vagyok, ma végül megjött. Minden bizonnyal később volt p.é.-m. Nem hőmérőzök és nem ovu tesztelek, érezni szoktam, hogy mikor van, általában a 18. napon a 31-2napos ciklus mellett, most viszont, nem éreztem semmit a 18.nap környékén, ami gyanús is volt, de nagyon reménykedtem. 5 napra rá éreztem a szurkálást és a mellfeszülést, de akkor sajna már a párom elutazott, ezért maradt a remény, h mégis a szokásos időben volt p.é-m, de a mensi most igazolta, hogy 5 nappal később. a 23. napon. Úgyhogy a szabályos 31-2 napos mensim kitolódott, úgyh nem tudom mikorra várjam a köv. p.é-t. Talán el kéne kezdenem hőmérőzni.
2014. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én holnapra nem várom... ma reggel negatívat teszteltem - a fránya türelmetlenség, és szerintem a teszt sem volt százas, mert ilyen halovány kontrollcsíkot még nem láttam... Hármaska érkezne. :)
2014. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

10es vagyok.Én igaz 20.korul nem varom,de - a tesztem ma reggel,es mar sztem az is marad.Hat en se babat kapok karácsonyra:-(

A kismamának gratulalok:-)jo babavarast!

Mindenkinek drukkolok!

2014. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!