Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Káli intézetbe járunk harmadik...

Káli intézetbe járunk harmadik beültetésünk volt sajnos 7 hetesen elment hogy maradt egy embrionk fagyasztva ha azt rakják vissza spontán ciklusba akkor úgyan úgy 1 esélel kevesebb lesz a 5 kezelésből amit tb támogat?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 21:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Esélyel akkartam írni csak elirtam.
2014. dec. 5. 21:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kifizetitek a fagyasztott beültetést akkor nem (nem tudomm ost mennyibe kerül, régen 50ezer volt. Ha nem fizetitek akkor igen az 1 lehetőségnek számít-
2014. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És akkor ami érik petesejtem ugye minden hónapban a ciklus során egy érik ami ha nem termékenyül meg kilöködik és ez okozza a menstruációt.Akkor azt az egyet leszivja és azt is megtermékenyítés.Mert csak egy darab embrionk van lefagyasztva és ugye több a esély ha kettöt tesz vissza
2014. dec. 6. 06:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert ha nem szívja le úgyan úgy megjön nem?meg ha kettöt tesz vissza több a esélye egy megmarad mert harmadiknál is kettőt tett vissza és abból lett egy csak sajnos elment mert lett egy hematomám szedtem vérhigitot tán az okozhatta a vetélést napi 0,4 mlis clexane szedtem
2014. dec. 6. 06:32
 5/6 LadyLoss ***** válasza:

Most 60ezer forint a fagyasztott beültetés ára, ha nem TB támogatásra kéritek. Megéri kifizetni, mert akkor ez nem számít bele az 5 finanszírozottba.

Kapsz majd most is gyógyszereket, hogy tuti legyen peteérésed, (mert a szervezeted csak akkor termeli a megfelelő hormonokat ha van peteérés,) meg a méhnyálkahártya vastagodjon, kapsz majd tüszőrepesztőt is megint, mert a szervezetnek azt kell hinnie hogy a beültetett embrió abból a petesejtből lett ami az adott hónapban megérett, de valójában az majd felszívódik magától, miközben a beültetett embrió megtapad és fejlődésnek indul. Nem lesz menstruációd. Normál esetben is elő szokott fordulni hogy 2 petesejt érik meg de csak az egyik termékenyül meg.

2014. dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szívja le azt akkor az már egy tlejes lombik lenne, ha a beültetett megtapad akkor nem fog megjönni.
2014. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!