Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most negativ ovu teszt...

Ez most negativ ovu teszt akkor is ha szepen latszik a csik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. dec. 6. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, az ovutesztet másképp kell értelmezni, mint a hcg-t. Az ovuteszt akkor pozi, ha a teszcsík erősebb, mint a kontroll. Mivel valamennyire szinte az egész ciklusban elszíneződik a tesztcsík, sok értelme nem lenne folyton pozinak venni.
2014. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen azt en is tudom, hogy attol hogy van csik nem pozitiv. Csak ez erosebb mint azelott es naptar szerint holnap kellene ovulalnom es mehnyaknyak is atlatszo tolyasfeherjes mar napok ota es azt hittem mar pozitivnak kellene lennie.
2014. dec. 6. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb ilyen volt e legerősebb ovu csíkom, és biztos, hogy van peteérésem, két gyerekem van. Soha nem volt erősebb, mint a kontroll csík. Szóval nekem ez már pozitív volt, mert ezután másnap rögtön negatív. Nekem sosincs enyhén gyenge csík, ami alig látszik, akkor negatív és kész. Van, hogy ettől, amit feltettél gyengébb a csík, akkor folytatom másnap, erősödik, de nem erősebb, mint a kontroll, és másnap már negatív, tehát ez nekem már pozitív.
2014. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 monyk ***** válasza:

Szia! Ilyen volt nekem is tegnap. Hozzàteszem a ciklus 20. Napjàn. Màr kezdtem feladni..Azt hittem pozi, de a mait elnèzve nem volt az. Szerencsère nem is akcióztunk. :D most azt nem tudom ma vagy holnap legyünk együtt?! Ja ilyen a mai tesztem

[link]

Monyk

2014. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 monyk ***** válasza:
Ja bocs ma van a 22. nap.. Durva, ilyenkor màr tuti nem próbàlkoznèk :D
2014. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat. Ma is csinalok egyet es akkor kidrul, hogy mi van. De erdekes, mert multhet penteken vettem es jatekbol megcsinaltam egyet es az is ilyen erossegu volt.

Azt hittem hogy most ugyan olyan eros lesz a ket csik, mert naptar szerint ma lenne. de ma kiderul. De lehet maskor volt vagy lesz az ovum. De a homet is merem es a szerint meg nem volt. Kivancsi leszek.

2014. dec. 7. 10:37
 7/7 A kérdező kommentje:
A mai tuti negativ, mert nagyon halvany es a tegnap elotti is, de akkor a tegnapinak pozitivnak kell lennie. mikor kellene megugrania a homnek?
2014. dec. 7. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!