Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy hallom nagyon sok kisfiú...

Úgy hallom nagyon sok kisfiú baba születik mostanában. Ez mitől függ?

Figyelt kérdés

Amikor 7 éve az első fiamat szültem akkor is a 6 ágyasban 5 kisfiú volt :D

Most is ezt látom, ovis csoport, osztály összetételében...

Összes ismerősöm kisfiút vár.

Hol vannak a csajok? :)


2014. dec. 8. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár a kérdésedre válaszolni nem tudok,de nekem pl kislányom fog születni és veled ellentétben az összes ismerősömnek csajszija lesz illetve lett:)

Plusz itt fórumon is nagyon nagyon sok lányos kismama van,többet olvastam mint kisfiúsról:)

2014. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

...akkor úgy látszik területi megoszlás a jellemző :)


Persze tudom, hogy a spermiumoktól függ a gyerek neme, de biztosan környezeti tényezők is befolyásolják

2014. dec. 8. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor szültem, sokkal több volt a kislányok száma, mint a fiúké és a környezetemben is a kislányok aránya a nagyobb.
2014. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor én szültem (a kisfiamat) minden ismerősöm fiút várt, a kórházban viszont szinte csak leányzók voltak. Egyébként én ezt így hullámokban látom leginkább. Tehát tavaly ismerőseim körében sok fiú volt (nálunk is) idén pedig csajok vannak többségben. Tehát nem tudom hogy mitől függ! :)
2014. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hullámokban látom ezt. A környezetemben az elmúlt 3-4 évben csak kisfiúk születtek, akik viszont tavaly vagy idén fogantak, 2 kivételével mind kislány. Én 8+2 hetes vagyok, akaratlanul is megvártam a lányos szezont, remélem, tényleg az lesz :D (persze a fiúnak is örülnék).
2014. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 lányom van, a legidősebb 4,5 éves. Egyébként minden ismerősömnek fia született az elmúlt években.
2014. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!