Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A napokban próbálkozunk a...

A napokban próbálkozunk a babával, és pont most voltam egy ovis ünnepségen, ahol mondták, hogy épp himlő járvány van. Ha esetleg elkapom a himlőt milyen esélyeim vannak a babával?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen himlőt? Gondolom, átestél a bárányhimlőn már, nem?
2014. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Semmiféle himlőm nem volt még.
2014. dec. 12. 17:33
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen himlő járvány van, az én szempontomból tök mindegy, nekem egyik sem volt még.
2014. dec. 12. 17:34
 4/15 anonim ***** válasza:
Így neked mindig kockázatos lesz. Főleg az első 3 hónapban kell nagyon vigyázni.
2014. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szóval ha elkapom a himlőt elmegy a baba?
2014. dec. 12. 17:38
 6/15 anonim ***** válasza:
A fejlődő baba látása, idegrendszere stb. van veszélyben.
2014. dec. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos hog elmegy a baba, de veszélyes. szerintem jobb ha szakembernél érdeklődsz!
2014. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem megy el, hanem jó eséllyel beteg lesz. De pl. láthatóan nekem sem volt semmiféle himlőm, vérvételen mégis kiderült, hogy védett vagyok. Pöttyök nélkül is át lehet esni a bárányhimlőn is. Szal nézesd meg, felesleges végig izgulni majd a terhességet. A rubeolavédettség egyébként is a terhességi protokoll része, de az nem is nagyon van már.
2014. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%

Ha még nem vagy terhes, akkor egy kicsit halasztanám és kihasználnám a himlőjárványt.

Nyalj körbe egy himlős gyereket. Jobban jársz, ha előtte átesel rajta, terhesség közben nagyon veszélyes. A baba nem megy el, de komoly fejlődési rendellenessége lehet.

2014. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vagy kérj védőoltást!
2014. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!