Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe alhasi fájdalom, húzódás...

Enyhe alhasi fájdalom, húzódás, derékfájdalom a peteérés után pár nappal kezdődően jelentett valakinél terhességet?

Figyelt kérdés
Szinte állandóan érzem napközben, nagyon nagyon zavar.Most vagy valami betegség, vagy talán baba lenne?Nem tudom dokihoz mikor jutok el, jövő héten jó lenne ha látna orvos.Akarunk babát, most az első hónap hogy élesben voltunk együtt.Még egy hét van a mensiig, biztos nem azért fájdogál.Volt valakinek aki ilyenkor terhes volt, és nem betegség okozta ezt az alhasi panaszt?Egy hete volt kb. peteérésem, éreztem a szurkát egy napig, az elmúlt, majd pár napja érzem ezt a fura fájdalmat a hasamban, derekamban.Beképzelném?
2014. dec. 14. 12:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Megint 3-as vagyok. Ne aggódj, biztosan összefog jönni! Talán már ebben a hónapban!! ;)
2015. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szivböl gratulalok 3as! Es köszi a drukkot! :) Boldog babavarast kivanok! Vigyazz magatokra! :)
2015. jan. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2 napja volt ovuláció, most ezt az alhasi tompa fájdalmat érzem, mint amikor megjön. Nem értem én sem, hogy miért van. Baba nem jelezhet még..
2018. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
3 napja volt tüszőrepedésem, és éjjel alig aludtam, úgy húzódik alul és olyan kellemetlen feszülés, és éjjel ki kell mennem pisilni , első próbálkozós, remélem sikeres lesz!
2018. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Régi kérdés, de végül baba volt a dologban, már három éves elmúlt:-)))
2018. szept. 12. 08:53
 16/16 anonim válasza:
Sziasztok. Nekem is ovuláció után vagyok kb egy héttel és a hétvégén kellene megjönnie. De viszont az elmúlt két napba hasam alja nagyon fájt mint ha egész nap felülést végeztem volna olyan mint ha izom lázam lett volna. Kicsit még hànyingerem is volt. Sztetek lehet h baba?Lassan egy éve nem védekezünk vitaminokat szedünk mind 2en.6évig szedtem fogamzásgátlót... de még eddig sajnos halvány remény sincs...:(
2020. febr. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!