Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy éjszakás kalandból lennék...

Egy éjszakás kalandból lennék terhes?

Figyelt kérdés
December 3án voltam eggyütt egy férfival,nagyon régóta ismerem,de most szexeltünk előszőr,és mind a ketten tudtuk,hogy nem lesz folytatása. Nem védekeztünk sehogy. Előtte 2 héttel tudtam meg a nőgyógyászomtól,hogy pco.s vagyok,és mind a két petefészkem teli van cystával. Nem ezért nem védekeztünk,hanem a pillanat hevébe. Tudom,hány éves is vagyok!? 22 De most nem ez a lényeg,hanem 27 korül kene megjönnie,de 22.,23-án kevés barnás folyásom volt,nah azt hittem megjön ere sehol semmi,elmúlt.Most 3x akkora cicim mint szokott,néha fáj a hasam,ingerült vagyok mint az állat. És csak 27én tudok tesztet venni,mert nincs nyitva bolt. Mit csináljak ha terhes vagyok?

#szex #terhesség #menstruámció
2014. dec. 25. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen, lehetsz terhes, hisz védekezés nélkül szexeltél. Amikor tudsz, vegyél tesztet mindenképpen és csináld meg, már kimutatja, ha terhes vagy.

2. És mit csinálj, ha terhes vagy? Erre miért nem akkor gondoltál, amikor a pillanat hevében nem védekeztél? Vagy ha már így tettél, legalább miért nem írattál fel esemény utáni tablettát. Ne haragudj, de az ilyen embereket nem tudom sajnálni. És két dolgot tehetsz, vagy megtartod, vagy elveteted. Ennyi.

2014. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tudtommal a PCO tünete is lehet a rendszertelen, ritkább vérzés, de azért teherbe is eshettél. Egyébként meg ügyeletes gyógyszertár - bár ezen a két napon nem fog múlni.
2014. dec. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, teherbe eshettél. PCOS-sel elsőre estem teherbe. Ez nem játék!
2014. dec. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon jo. Most lett vege egy 6 eves kapcsolatomnak batyjammal berlek egy ket szobas hazat. Most kezdtem el dolgozni. Most kezdtem volna el epiteni az uj eletem. Nem vetethetem el volt keta ab.m mi van ha ez utan soha nem eshetek teherbe!? Hogy nevelem fel egyedul.!? Ketsegbe vagyok esve.
2014. dec. 25. 12:20
 5/15 A kérdező kommentje:
Iszonyat ingerult vagyok,csak megfog jonni nem? Mindjart felrobbanok minden butasagon fel idegesitem magam. Ez pont a mensi tunete nem?
2014. dec. 25. 12:23
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen.Nem lesz mindenki"idegbeteg" a menstruáció előtt.Te ismered a tested,te tudod milyen tüneteid szoktak előtte lenni.De ezek a tünetek amiket leírtál,terhességre is legalább annyira jellemzőek.
2014. dec. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, simán lehetsz terhes. Miért ne lehetnél?

És már nem azért, de úgy viselkedsz, mintha valaki más lenne a hibás és te az áldozat, mikor itt egyedül te vagy a hibás! Egy ilyen még úgy ahogy oké, na de neked ez lenne a 3.!! Én a helyedben elásnám magam.

2014. dec. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Dehogy viselkedek aldozatkent,te jo eg csak ez pont egy olyan kerdes amit jobb eloszor ismeretlenekkel megbeszelni,ki mit tud tanacsolni. Te vagy barki nem hibazott soha semmit!!?
2014. dec. 25. 12:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az szép,már volt 2 abortuszod?!Csak gratulálni tudok!!!!

Idióta!

2014. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Az igen.

Cseszd meg. Lehet hibázni. Egyszer. De hogy még egyszer ugyanazt a hibát elkövesd, ahhoz már rohadt alacsony IQ kell. Hogy még harmadszor is... NA ahhoz meg már negatív előjelű.

2014. dec. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!