Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy éjszakás kalandból lennék...

Egy éjszakás kalandból lennék terhes?

Figyelt kérdés
December 3án voltam eggyütt egy férfival,nagyon régóta ismerem,de most szexeltünk előszőr,és mind a ketten tudtuk,hogy nem lesz folytatása. Nem védekeztünk sehogy. Előtte 2 héttel tudtam meg a nőgyógyászomtól,hogy pco.s vagyok,és mind a két petefészkem teli van cystával. Nem ezért nem védekeztünk,hanem a pillanat hevébe. Tudom,hány éves is vagyok!? 22 De most nem ez a lényeg,hanem 27 korül kene megjönnie,de 22.,23-án kevés barnás folyásom volt,nah azt hittem megjön ere sehol semmi,elmúlt.Most 3x akkora cicim mint szokott,néha fáj a hasam,ingerült vagyok mint az állat. És csak 27én tudok tesztet venni,mert nincs nyitva bolt. Mit csináljak ha terhes vagyok?

#szex #terhesség #menstruámció
2014. dec. 25. 11:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz egy harmadik abortuszod is simàn lehet hogy nem tudsz majd szülni, akkor majd vállalod a tetteidért a következményeket. Mit gondoltál amúgy, nem tanultál két abortuszból vagy ennyire jó volt?! Ha nem vagy terhes most ilyen gondolkodásmóddal hamarosan akkor is meglesz a harmadik....Vagy hányszor akarsz mêg abortuszra menni?
2014. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak terhes lehetsz, de az is lehet, hogy valami finom kis nemi betegséget összeszedtél.
2014. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Védekezés nélkül teherbe lehet esni --> védekezés nélkül szexeltél. Én ebben nem látom a hibázást sehol. Hibázás az, ahol valamiért van valami enyhítő körülmény, itt viszont az egész szituáció teljesen világos, ha nem védekezel, terhes leszel, ezt te is tudtad, mégis belementél, ilyen egyszerű, itt nem látom sehol az enyhítő körülményt. Ráadásul nem ez az első (nem tudom a többit hogy hoztad össze). Senki sem kényszerített, semmibe sem került volna védekezni, vagy legalább kihúzni időben vagy mit tudom én.
2014. dec. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tudom,hány éves is vagyok!? 22....

Még jó, hogy ezt legalább tudod, vazzeg...

Hogy a francba hoztál már össze 2 abortuszt és főleg, hogya francba nem tanultál ezekből sem???

2015. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok és nem volt abortuszom, mert mindig felelősségteljesen védekezek! Gumióvszert használok 5 éve, egy baleset történt, és nem is gondoltam másra, csak hogy esemény utánit íratni és kiváltani. Nem is voltam biztos abban, hogy bennem ment el, mert pont kicsúszott és vissza akarta tenni, de a biztosra mentem. Sőt, az eset után 2 héttel teszteltem, két különböző márkájúval, mert a tesztek se biztosak! Na látod, aki nem akar gyereket, az így viselkedik, és ha akar majd babát, lesz is neki, nagyobb eséllyel, mint ennyi abortusz után. L
2015. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!