Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés, kaparás után miért...

Vetélés, kaparás után miért néznek terhességi tesztet másfél hónap után? Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínű, hogy azért tesztelnek ilyenkor, hogy valóban egy elhalt magzat volt- e, és a műtéti beavatkozással sikeresen mindent eltávolitottak-e.Bár elég fura dolog, ez tény.

2010. febr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, igazolás arra, hogy minden szövetdarabot sikeresen eltávolítottak. Talán furcsa érzés neked, de az orvosnak fontos eredmény. Egy jóbarátommal is hasonló történt, és neki másodszor is meg kellett ismételni, mert tovább termelődött a hormon, mert egy pici szövetdarab bent maradt. Rémes... kívánom, hogy nálad minden rendben legyen, és tovább tudj lépni!
2010. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem bennt maradt egy darab és rá két hétre újra megkapartak. A tesztet még egy hónapig állandóan figyelték, de szerencsére kiürült a HCG szintem. Inkább ellenőrizzenek minthogy baj legyen.
2010. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem végül is arra voltak kíváncsiak,méhen kívüli volt-e a terhesség.
2010. febr. 5. 07:41
 5/5 anonim ***** válasza:
17:14 vagyok. Nekem is a méhenkívülit nézték, de az ultrahangon látták,hogy benntmaradt egy kis darab.Feltételezhető volt a molaterhesség is. Nekem még a mai napig is ellenőrzésre kell járnom, pedig az első november végén, a második december elején volt.Akármeddig is ellenőriznek inkább bírd ki , mivel a mi érdekünkben csinálják. Gyors gyógyulást kívánok.
2010. febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!