Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély arra, hogy...

Mekkora az esély arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Előző hónapban együtt voltam a párommal az ovum környékén, védekeztünk, nem szakadt ki a gumi, megnéztük, igaz vizet nem engedtünk bele, így lehet volt rajta egy pici lyuk, de nem foglalkoztunk vele, mert megjött rendesen. Most, 1 hónappal később, holnap kellene megjönnie, de nem nagyon érzem csak néha-néha, hogy holnap kellene mensimnek lennie. A feltehetőleg ovulációs napom óta van nyálkám, még ma is is és nem tudom miért, el szokott múlni. A hőm is normális, folyásom talán kicsivel kevesebb, mint szokott lenni, de a melleim is ugyanúgy fájnak. Félek. Terhes lehetek minden körülményt figyelembe véve? Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 29. 21:21
 1/6 Kelemen Szabina ***** válasza:
100%
Nemsok esély van rá , sőt, sztem semmi.
2014. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


De a túlparázásod és önvizsgálatod példaértékű.

2014. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem túl valószínű.
2014. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Éjszaka már nagyon éreztem, hogy meg kell jönnie, de még mostanra sincs semmi, csak nyálka.:(
2014. dec. 30. 13:51
 5/6 A kérdező kommentje:
A krémes folyásom is inkább vizes már.:( Sok helyen olvastam, hogy ilyen lehet mensi előtt.
2014. dec. 30. 19:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj, mert ezt így nem lehet megmondani... Próbálj megnyugodni, minden rendben lesz!
2014. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!