Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?

Schweinii kérdése:

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
több mint egy hónapja volt az együttlét, nekem ez volt az első. A menszeszem eléggé sokszor szokott késni, de eddig ezek miatt nem aggódtam. most, ha 28 nappal számolom akkor 3 napja késik. de máskor is előfordult, hogy késett. egy tesztet csináltam, az negatív lett. Szerintetek aggódjak?

2014. dec. 30. 14:25
 1/3 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, hogy azóta már megjött egyszer, akkor is késett kb 1 napot
2014. dec. 30. 14:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha elég sokszor szokott késni, akkor elve NEM a 28 napos tankkönyvi ciklushoz kellene viszonyítani (meg egyébként se), hanem a SAJÁT átlagodhoz!


Az hogy neked az első volt nem tudom, miért lényeges.


1 hónappal az együttlét után már 99,999 %-ban kimutatja a teszt a terhességet, így nincs miért aggódnod. MOST nincs, DE védekezz, hogy ne is legyen!

2014. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a mostani terhességemet is két hét késés után mutatta csak. Védekeztetek? Mennyit szokott késni?
2014. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!