Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap este sokat ittam és...

Ha tegnap este sokat ittam és korai terhes vagyok, elvetélhetek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, hogy ettől elvetélsz.
2015. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2015. jan. 1. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
NEM!
2015. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Mennyire korai az a korai?

Ha annyira, hogy még nem is tudsz róla, akkor nem árthattál.

Ha már tudod, és túl vagy a 6. héten, akkor árthatsz, nagyon is.

2015. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem azt kérdezte, hogy árthat-e vele a babájának, ezzel biztosan ő is tisztában van. Hanem azt, hogy emiatt elvetélhet -e, amire a válasz az, hogy nem.
2015. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem. Az az igazság hogy még tesztet nem csináltam, mert egyszer vannak tüneteim, egyszer nem. Megszakítjuk a szeretkezés végét, így benne van a pakliban. Szokott fájni a mellem, de nem mindig. Vagy például múlt héten 24-én megjött, 2napra.Az első nap pár óra után elállt a vérzésem, gondolkodtam hogy ez most nem a menzeszem volt? De másnap dél környékén újra megjött és ennyi, 2nap volt. Piros volt, de nyálkás darab nem volt, pedig a tamponon látszik nekem máskor. Nem szeretek gondolkodni magán a terhességen mert az ember sok mindent be tud ám képzelni. S bár megszakítással vagyunk együtt, meg fogadtam hogy soha nem tesztelek míg megjön, mert az egy olyan jel amit nem lehet beképzelem. A lényeg hogy menzesz szerű görcseim voltak reggel,a hasam aljában, meg a mellem is fájt izomláz szerűen, de már elmúlt, csak eszembe jutott hogy csak nem terhes voltam, és az ital végett bajt csináltam? Hát ez vagyok én :D
2015. jan. 1. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös,

egy és ugyanaz, ugyanis, ha valami ebben az időszakban annyira árt a babának, akkor elmegy, ha nem, akkor a sejtregeneráció megoldja...


Kérdező!

Ha elmegy (már ha van minek elmennie), azt észreveszed. Nem csak görcs, de vérzés formájában is.

2015. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!