Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja erre a hétre?...

Ki nem várja erre a hétre? :-) Mit tapasztaltok? Mióta próbálkoztok? :-)

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 18:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. A tesztem negativ lett de menzesz meg sehol. Megjon erzesem van, de szerintem koran is teszteltem. Bizom meg a legjobbakban de felkeszulok azert a menstruaciora. :-)

A lanyom is menzesz elott 2 nappal fogant, es szerintem nekem ilyen kesoi peteereseim lehetnek vagy nem tudom, szoval egyutt voltunk 4-5-6an is igy ha nem jon meg 15 korul csinalok egy tesztet. :-)

2015. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Én ma reggel teszteltem negatívat, de még nem jött meg. A hőm is visszament 36,6ra. Lehet ennek a reményteli hónapnak ez a vége!:-(
2015. jan. 9. 07:02
 13/33 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én mára nem vártam,de még várok a teszteléssel egy kicsit,mert félek tőle. Iszonyatosan hányingerem van, 3 napja minden reggel 4-kor erre ébredek és egész nap nem múlik ez a szörnyű émelygés. Még a víz ivás is nehezen megy. Ma reggel fehéres folyás jelentkezett, és néha szúródik a hasam alja nem tudom mi lesz belőle, lehet csak felfáztam. Nekünk ez volna a 4.-ik próbálkozós hónapunk és az első baba van készülőben. :) Kedves kérdező lehet korán teszteltél ne add fel!!
2015. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyon szorítok neked. Lehet még nekem se kellett volna tesztelnem, de már annyira szeretném látni a második csíkot is a teszten. :-)
2015. jan. 9. 11:20
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem sajnos megjött hajnalban,így ez a hónap is kuka... :(

Nektek szorítok,amíg nem jön meg,van remény! :)

2015. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg! :-) nem merek tesztelni, mert nem akarok csalódni. Hétfőn úgyis mennem kell nőgyógyászhoz majd ha addig se jön meg ő megnézi az okát!:-)
2015. jan. 10. 07:57
 17/33 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Nekem sem jött még meg, a tesztelést hétfő-kedd körülre terveztem, ha nem jön meg addig. Nagyon drukkolok mindenkinek! :)
2015. jan. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


6. válaszoló vagyok

Sajnálom akinek megjött :( A többieknek drukkolok!

Én csak szerdára nem várom, de már tűkön ülök. Tegnap este kihánytam a vacsit, ami gyanús, mert az előző 3 terhességem 9 hónapját végig hánytam :)


Szerintem holnap reggeltől elkezdek tesztelni....tudom,valószínű negatív lesz, de nem bírok tovább várni :(


B.

2015. jan. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Nem B hanem K

Mellényomtam, bocsánat :) jó is és rossz is ez az anonimitás :)

2015. jan. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

4válaszoló vagyok. Nekem is megjött ma, 2nappal előbb mint számítottam.

Drukkolok nektek! 😊

2015. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!