Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a 16-7 éves...

Mi a véleményetek a 16-7 éves lányokról, akik terhesek vagy épp már szülnek?

Figyelt kérdés
-csak érdeklődés képpen-

2015. jan. 8. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
hát nevezhetjük őket felelőtlennek és butának, de ugyan akkor némi elismerést is érzek hogy nem vetették el és így vagy úgy de felnevelik a picit. de persze jobb lenne ha ésszel szexelnének.
2015. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Hát ez nagy mértékben a szülők (leendő nagyszülők) felelősségét veti fel bennem. Hisz gyerekről beszélünk.
2015. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%

2-nek: ismerek olyan családot, ahol nem erre nevelték a gyereket, törődtek is vele, szerették is mégis! ne ítélkezzünk olyan könnyen!!

Nyilván nem kell 16-17 évesen szülni, de elítélni őket minek? Lehet, ha idősebb, dolgozó ember a gyerek apja, szépen felnevelik, a lány meg majd befejezi később az iskolát. Vagy segítenek a szülők mondjuk a lányuknak. Mindenre tudok példát, persze a határtalan emberi felelőtlenségre is van elég.

2015. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy elítélem. Azt mondtam, hogy felveti bennem a kérdést.
2015. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Azt gondolom, hogy óriási butaság vállalni azt a babát. A saját lányomnak is az abortuszt javasolnám, persze, nem kényszeríteném.
2015. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

aki önhibáján kívül esik teherbe és mégsem veteti el hanem örökbe adja vagy felneveli, azt tiszteletben tartom.

aki meg nem védekezik vagy ennyi odősen tervezetten szül azt felelőtlennek és butának tartom.

2015. jan. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Régen normális volt ebben a korban szülni, manapság a sok elvárás miatt lett divat a későn szülés(pl diploma) és hirtelen már el is ítélik őket egyből.Ha megvan a megfelelő háttér ami egy gyerekhez kell (és már benőtt az agyuk hozzá) szerintem semmi gond azzal, hogy fiatalon szüljenek. testileg a legideálisabb kor a szülésre 18-20 év.

NA persze nem az általam leírt eset a gyakoribb csak a felelőtlenek miatt sajnos sokszor csattan az ostor a 20-on éves anyukákon, akik bizony tervezték a babát és a háttér is megvan!(Tapasztalat)

Azok a fiatalok akik tervezés nélkül akár egy éjszakás dologból lesznek terhesek...hát nem is tudom. Részben jó hogy vállalják a felelősséget, bár tényleg nagyon sok butasággal fordulnak erre az oldalra ami nem feltétlenül az ő hibájuk, hiszen ez azt jelenti hogy sehol sem kapnak megfelelő tájékoztatást, ami szerintem nagyon nagy hiba! A szülőnek részletesen fel kéne világosítania vagy az iskolába részletesebben bevezetni.Én bevallom 20 éves vagyok 28 hetes terhes, tervezett gyerekkel de amit tudok a témával kapcsolatban azt mind a suliban tanultam mert tanagyag volt és a kirívó esetekre is rátértünk, na meg a részletekre(egészségügyi iskola) amiért én nagyon hálás is vagyok.

2015. jan. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!