Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miből tudtátok hogy terhesek...

Miből tudtátok hogy terhesek vagytok? Mi volt az első jel, amire azt mondtátok "csak nem? "

Figyelt kérdés

Pár napja észrevettem hogy olyan dolgokat eszem amik furák,na nem a kaja,csak hogy azt eszem

Pl magában ettem a majonézes kukoricasalit,aztán hirtelen a nyers virsli kellet

Azóta halvány 2 csíkom van,doki jöv héten

Érdekelne másoknak mi volt az első jel


2014. okt. 14. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Un kèp
2014. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem a teszt volt az első, alig vártam, hogy megjelenjen rajta valami :) borzasztó korán elkezdtem tesztelgetni és lestem, nagyítottam, mert a szívemben tudtam, hogy lesz ott valami és lett is :) Tünetek csak 6. héten lettek, akkor se sok, kis émelygés.
2014. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bocsi uh
2014. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az elsőnél nem jött meg. A másodiknáltal annyi hogy a nem várt napján ebéd közben pillanatnyi hányingerem támadt. ( itt már lombikra készültünk,de még csak az alapvizsgálatok zajlottak. Még gyógyszert se szedtem.)

Szóval spontán sikerült 3 méhenkívüli után.

Szóval vannak csodák.

2014. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Késett 1 hetet és akkor csináltam tesztet és poui lett.
2014. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sok szédülés, kevés hányingerrel ... mentem is tesztet venni.
2014. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2 nappal a nemvárt előtt hajnalban elkezdett émelyegni a gyomrom, meg a köldököm fölött kis szúrásokat éreztem. Hajnali 3 kor úgy éreztem, hogy nekem tesztelni kell és bejött. Előtte soha nem volt olyan gondolatom, hogy most ez tuti baba, de akkor olyan terhes vagyok érzésem volt. Holnap lesz két hónapos kisfiú a tavaly novemberi megérzésből:)
2014. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy megjött volna rendesen, folyamatos pecsételés volt, hol volt valami 1-2 napig, hol nem, aztán megint igen, megint nem.
2014. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Érzékenyebb lettem a szagokra,és egyszer csak ránéztem a naptárra,és rájöttem,hogy már meg kellett vlna jönnie.Még aznap délután mikor a férjem ment a városba,vetettem vele tesztet,azonnal megcsináltam,halvány,de jól látható pozi lett,3 nap múlva azért megismételtem,a 2 csík szinte egyforma volt.Most vagyok 26 hetes. :)
2014. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7. válaszoló ugye azt te sem gondolod komolyan hogy ez terhességi tünet volt .. :D
2014. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!