Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esély. Ki-mióta...

Új hónap, új esély. Ki-mióta várja türelmesen a babát?

Figyelt kérdés

Hányadik baba, mióta próbálkoztok?


Nekünk 2. baba lesz, 5. hónapja várjuk. Nagyon. Úgy izgulok minden ciklus végén, hogy hátha most... de eddig semmi. Ti hogy bírjátok a várakozást?


2015. jan. 11. 12:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Mi 5 hónapja próbálkozunk, az első lenne, de sajnos eddig nem sikerült.
2015. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 2 éve döntöttük el, hogy babát szeretnénk, de már előtte sem védekeztünk. Sajnos még nem jött össze. Első baba lenne. És sajnos nem vagyunk már fiatalok. Férjem 38 lesz, én 37.
2015. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Kedves leendő kismamák!


Hadd osszam meg veletek a tapasztalatomat.

Mi az első babára már 5. hónapja vártunk, és nem volt semmi hormon- vagy egyéb problémánk. Akkor azt hallottam, hogy segít, ha elhagyjuk a cukrot és a lisztet. Így is tettem, bumm, abban a hónapban terhes lettem. (Sajnos a baba szíve leállt a születést követően.)


Rá 5 hónapra újra próbálkoztunk, de 2 hónapig semmi. Ekkor úgy döntöttem, hogy megint elhagyom a lisztet és cukrot. Bumm, egynől baba. (Az sajnos missed ab. lett.)


Most novemberben döntöttünk úgy, hogy ismét belevágunk, de akkor már tudatosan nem használtam lisztet és cukrot. Egyből babás lettem.


Ha elméletileg egészségesek vagytok, és nincs semmi szervi oka annak, hogy nem tudtok teherbe esni, akkor próbáljátok ki ezt a diétát. Mit veszítetek?


9 hkm

2015. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi 5 éve szeretnénk babát.

Az első terhességemre 3 évet vártunk és sikerült teherbe esnem,de 3 hónaposan elvetéltem. :( Azóta eltelik lassan 2 év és semmi. Most ovu teszttel próbálkozom.Nagyon izgulok,ma lett elsőre pozi a teszt.Nem mondom,hogy nem lenne jó,ha sikerülne,de én azt mondom ebben az évben szeretnék teherbe esni.

2015. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
13 válaszoló: érdekesen hangzik, a lisztnek minden fajtáját elhagytad? Azaz teljes kiőrlésűt, esetleg másfélét sem ettél?
2015. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
160g szénhidrát diétát tartok 4 éve. Teljesen elhagyni a szénhidrátot káros, neked sem ajánlom. A tudatos táplálkozás viszont valóban alapvető. Kiegészítve heti 4-5x 1óra sporttal, természetesen.
2015. jan. 12. 00:48
 17/28 anonim ***** válasza:
14 hónapja várjuk a babát, mostanában már kevésbé türelmesen, első kicsi lenne. Próbáltam már több mindent ezidő alatt, vitamin, teák, sport-diéta (nincs rajtam felesleg, csak gondoltam hátha), hőmérőzés. Az első 4-5 hónapban még nem görcsöltem rá, akkoriban akkor voltunk együtt amikor jólesett, utána meg volt hogy 2 naponta, volt hogy ovu előtt pár nap szünet, semmi nem segített. Még akkor se volt pozitív tesztem, amikor 3 napot késett (ilyen 3x volt). :(
2015. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Mi újság? Ki hol tart a ciklusban?

Nekem ma múlt el a mensi,kb. 22-én lesz az ovum. :)

B.

2015. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Kedves #15, ne haragudj, nem voltam gépközelben az elmúlt egy hétben.

A lisztet TELJESEN elhagytam. Helyette keményítőt használtam rántáshoz, habaráshoz, prézlihez.

2015. jan. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
5 válaszoló vagyok. Én most egy kicsit hanyagolom a számolgatáat, túl sokat foglalkoztam ezzel a kérdéssel, úgyhogy nem tudom mikor lesz ovum meg azt sem néztem meg, hogy kb mikor nem kellene megjönnie. Kedden múlt el, azóta ismét szabad a szerelem:)
2015. jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!